Kız arkadaşınız iş bakio iş görüşmesine gitti ne yaparsınız?

Okuduktan sonra seni aldatıyor yok kıza sözün geçmio ve buna yakın cümleler kuracaklar uzak dursun kız arkadaşım bugun bir iş görüşmesine gitti 12:37 de konuştuk indiğini ve işyerinin karşısında oldugunu söyledi ben şirinyerde biliyorum tm kapatayım sen işini hallet ara bni dedim
Saat 14:12 bakayım bu kız napio mesaj kutuma baktım hiç mesaj yok aradım mesaj attı adamın yanındaym filan konuştuk mesaj yolu ile dedimki müsait olabilcekmisn konuşalım diye adamın geldigini ve müsait olunca aricam dedi ben de dedim ki tamam
Saat 16:00 baktım ki yine bir mesaj yok aradım kızdım neden yazmiosun filan tamam dedi biz bornovadayyız daha iş görüşmesine gidemedim dedikızdım 3.30 saattir napiosun diye işte adam vardı açamadım falan filan adama küfür ettim kapatacağını çok müsait olmadıgını söyledi kapatmadan 30 dk ya aricam aç dedim tamam dedi saat 16:30 8 defa aradım cevap yok ben aricamı söyledim o da tamam dedi sonra 16:44 gibi mesaj attı anlayışlı ol iş görüşmesindeyim yazamiom filan ben ice sinirlendim adama agır agır saydırdım arkadaşıma kızdım saat 17:23 aradım cevap yok mesaj yine yok beni az önce saat 17:43 te aradı nerdesin ben işte basmanedeyim Bornova ile basmane arası en az 12 durak metro ile bnde kızdım gel buluşalım diyo gitmek istemiyorum şimdi. Kim haksız dürüst olun

• Sen haklısın kardeşim buluşma
    56%(5)50%(5)Oy Ver0%(0)
  • Kız haklı bilader
    22%(2)20%(2)Oy Ver0%(0)
  • Kız haksız ama yinede buluş
    22%(2)30%(3)Oy Ver100%(1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Burdaki insanların görüşleriyle hareket edeceksen kıza yazık zaten senden daha iyilerine layık

0|0
    0|0
    • En başta gereksiz yorum yapmaya ddm

• Gül 🌹 aldım günümü degil

• hımm ok kib by

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...