Yasamaktan bıktım cok yoruldum ölsem olemem?

Hayatm boktan artik yasamak istemiyorum ama ölemem de sınavlardan insanlardan biktim liseden hemsireyim kpss hazirlamiyorum ni boka yaramayan sevgilimdeb ayrildim kendini begenmis insanlardan biktim 1 gun bile tatilim yok ygs lys mezun olmama 2 ay var yasamak anlamsiz geliyo kendimi cok cirkin hissediyorum amacim yok ne ypmam gerek babam rahatsiz bu sene 3 aydir evde mutlu olmak istiyorum

1|2
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalıyorsun bence prenses sevgilinden ayrılman her şeyin sonu değil çünkü güvenebileceğin erkek çok az şu ülkede artı herkes menfaatçi olmuş, biraz sabret şu okulun bitsin sonra rahatlıycaksın sonra iş ve kariyer yapacaksın unutma herkes bu yollardan geçiyor yeterki biraz sabırlı ol prenses tamam?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Arkadaşım merhaba,

İyi duygular hissedeceğin hayata pozitif bakmanı sağlayacak yeni arkadaşlar edin...

Ayrıca bu kadar karamsar olmamaya özen göster...

Senin için yapabileceğim birşey olursa yazabilirsin bana...

0|0
    0|0
  • Sen bu kadar basit değilsin daha güçlüsün buna inan sadece. Bir şeyler görüyorsun kendinde ve çevrende belki hoşuna gitmiyor ama görebiliyorsun en azından. Bir mücadelen olması lazım bunlar karşı sadece o eksik şu an. Belki bu mücadeleni yaşarken hayatta daha fazla kayıplar vereceksin belkide yetişemeyeceksin çoğu olaylara ama soruyorum sana senin mücadelen nerde?

0|0
    0|0
    • Yok ki bitmis artık

• o yol uğruna öleceksin dediğim o yol uğruna ölene dek mücadele edeceksin.

• Tesekur ederim haklisiniz 😄 takmamak lazm bazen mücadele gerek

• İntihar et valla stres sıkıntı yok ben oradan yazıyorum sana

0|0
    0|0
  • sabret buda gelir buda geçer

0|0
    0|0
  • o değilde ben ölmeye bile üşeniyorum :D

0|0
    0|0
  • Bende millet yaşıyor diye yaşıyorum takmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Bende kendimi bir tek böyle sanırdım

0|0
    0|0
  • bu yaşta

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...