Gayrimüslim birinin halkına girdim?

Arkadaşlar gayrimüslim birinin hakkına girdim kul hakkı yani ve bu kişinin kim olduğunu bile bilmiyorum tek bildiğim kul hakkı yediğim bu müslüman değil büyük ihtimalle abd de yaşıyor napıcam ben şimdi vicdanım hiç rahat değil

Güncellemeler:
Truva atı yedirdim :(((

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Deki repeat after me '' hakkım helal olsun ''

bunu dedirt knk

0|0
    0|0
    • Olum adamın kim olduğunu bilmiyorum

• Cc falan yok olum anten ben başka bişey yaptım

• naptın lnnn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• sen yaptıgından pişman olmuşsun zaten ve bunun vicdanen sıkıntısını yaşayarak bir gam içerisindesin. ALLAH seni bu duruşun sebebiyle affedecektir. Yeter ki sen hep bu samimiyetinle bu ömrü yaşamaya devam et. Ve asla aynı hatayı tekrarlama yeniden... bu samımıyetini bitirir, öldürür çünkü...

0|0
    0|0
  • çok basit bulup helalleşiceksin yoksa öbür tarafa kalır

0|0
    0|0
    • Babayı yedik desene

• yani dinen durum bu!
      osmanlıda mesela gayrimüslimlerden böyle durumlarda istenirdi
      onlarda zaten osmanlıda yaşadıkları için islamı da kısmen tanıdıkları için sıkıntı yoktu
      ama kişi islamiyetten bir haber gayri müslim dahi olsa "benim dinimde şöyle şöyle bir olgu var" diye anlatılıp alınması lazım
      aksi takdirde öbür tarafta yüzleşirsiniz ki o zaman vereceği varsa dahi cehennem korkusundan kendi çıkarı için vermeye bilir...

• Haklısın ben bu adamı tanımıyorum bulamam da en iyisi ben pc başına geçip hatamı telafi etme çalışayım eyvallah dostum yardımın için

• cc mi çaldın lan doğruyu söyle

0|0
    0|0
    • Vay kitapsız sen nerden biliyorsun lan cc işini. Ama benim cc değil başka bişey

• benim ordada üyeliğim var senin nick ne ben j700

• Doktor

Yükleniyor...