Gündemden çok uzağım. Herkesin ilgisini çeken haberler beni hiç ilgilendirmiyor. Ayrı bir dünyada yaşıyorum sanki?

Gazete okurken sıkılıyorum. Haberleri takip edemiyorum. Genel kültürüm pek yok gibi gibi. İlgilendiğim başka konular var ama toplum içinde söz sahibi olmam için daha bilgili olmak istiyorum. Hani şu her şeyden haberi olan, her lafa atlayabilen tipler var ya biraz onlara benzemek için n'apmalıyım? Kitap okumak dışında? Gazete okuma alışkanlığını nasıl edinebilirim? Help meeeeey

1|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• hangi konuya ilgin varsa, o konudaki dergilerle başla, sonra genişlet

0|0
    0|0
    • Dergi önerir misiniz?

• Güzellik, bakım...
      Yemek yapmak...
      Kişisel gelişim...
      Çocuk eğitimi...

Gibi gibi.

Ama benim ilgi duyduklarıma toplum ilgi duymayınca söz sahibi olamıyorum. Nasıl desemmm genel şeylerden haberim yok biraz.

• elle, İstanbul life gibi, gazeteciye git, kapaklarından ve kapak yazılarından da anlarsın

En İyi Kız Görüşü

• Gazete okuman şart değil bende gazete okumayı sevmem ama haber izlemeden olmaz.
    Takip etmen gerek ki bir fikrin olsun. Haberin olsun herşeyden.

1|0
    0|0
    • Her gün yarım saat haber izleyerek mi başlasam işe😄

Okumaya üşeniyor insan..

• Evet o programları izlemem gerekiyor... Aşırı sıkıcı bulduğum için hiç izlemem aama bir yerden başlamak lazım teşekkürler :D

• Aynen. Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• Takılma

0|0
    0|0
  • hayal perest biriysen hayal kurmayı azaltarak işe başla

0|0
    0|0
    • Değilim
      Fakat beni etkilemeyen şeyler ilgimi çekmiyor bana ne diyorum veya Allah kolaylık versin deyip geçiyorum

• Hahahah öyle yapıyorum zaten teşekkürler

• ricalar :D :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...