Erkekler kendi yarattıkları sistemin gazabına uğramıyor mu?

Kadınlarla ilgili kısmına değineyim.

Yetişilen kültür gereği her Türk erkeğinde kız kardeşini ve kızını fazlaca sahiplenir. Olması gereken bu bence de..
Erkeklerin koruma iç güdüsü psikopatlık ve sığlıkla birleşince kızların birçoğu bırak arzularının sonuçlarını yaşamayı, aşkın en masum halini bile baskıdan dolayı gönül rahatlığıyla yaşayamaz.
Hal böyle olunca aseksüel bir kız nesli yetişir.
"Yine bu baskının sonucu olarak" özgürlük düşkünü kızlar da fırsatını bulduklarında ölçüyü kaçırıp hepten kendilerini kaybeder.

Baktığınız zaman bu da uzun vadede erkeklerde hem kadınlara güvensizlik hem de cinsel açlık gibi iki zıt sonucu doğuruyor.

"Kız kardeşlerimizi özgür bırakalım istedikleriyle düşüp kalksınlar" demiyorum. Ya da gavatlığı yayma peşinde değilim. Sizinle farklı gerekçelerle de olsa ben de erkeğin korumacı&sahiplenici yapısının çok avantajlı olduğu kanısındayım.
Dezavantajları da görmezlikten gelinecek gibi değil.
Orta yol bulmak için toplantı şart oldu.

Tespitimi yaptım çekiliyorum..

• Bir insan hep mi haklı olur
    16%(4)27%(13)Oy Ver38%(9)
  • Bu kadar doğru söylemekten yorulmuyor musun
    20%(5)14%(7)Oy Ver8%(2)
  • Çok mantıklı bir insansın
    12%(3)12%(6)Oy Ver12%(3)
  • Bayılıyorum sana
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • Evlen benimle <3
    52%(13)47%(23)Oy Ver42%(10)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sorulmasi gereken soru erkegin onurunun kiz kardesin cinsel hayati uzerinden tanimlanmasinin neresinde mantik oldugu.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu erkeklerin yarattığı bir sistem değil. Erkekler yaratılıştan koruma arzusuyla doğarlar. Tıpkı kızlardaki süslenme ve güzel gözükme arzusu gibi.
    İçgüdüsel olduğu için bu sizin elinizde değil.

0|0
    0|0
  • Başka şık yok mu? Deliricüm :D

0|0
    0|0
  • Mantıklı.
    Ben bu soruyu ss alayım ileride bir bence falan yazarsan ne ayak diye gösteririm sana

1|1
    0|0
  • Ay götüm. Sahiplenmek korumacılık kavramını ayıramayan bir milletin nesini tartışıyorsunuz acaba. Benim dur dediğim yerde duramayacaksan bu sahiplenmek değildir. Sınırını bilmeli insan abi sevgili baba her ne b.. o... k... sa kendisi artık

0|0
    0|0
    • hakaretlerim sınırı bilmeyen insan müsvettelerine. Yarası olan gocunabilir.

• Ğ şıkkı

0|1
    0|0
  • şıklar arasında kararsız kaldım.

0|0
    0|0
  • katılmamak elde değil

0|0
    0|0
  • Evren benimle şıkkı isaretleyen erkekler 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • evlen benimle :)))

0|0
    0|0
  • Son şık dedim :D <3

0|0
    0|0
  • Her zaman söylerim orta yolu bulmak şart :))

0|0
    0|0
  • Bunu maddiyatta bile yaşıyor erkekler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu kadar doğru söylemekten yorulmuyor musun

0|0
    0|0
  • Aynen kendi topuklarımıza sıkıyoruz sonra ağlıyoruz rus kızları gibi değilsiniz diye :))

0|1
    0|0
  • haklısın kardeşim orta yolu bulamıyorlar çoğu zaman ya güzel kardeşim ya sıkı sıkıya otoriter çok yanlış :)

0|0
    0|0
  • bu kadar mnatıklı konuşmadan sonra ankketle bir hayal kırıklığı

0|0
    0|0
  • Sırf anket sonucunu görmek için oy vermek zorundayım ağırıma gidiyor anlamıyorsun reis anlamıyorsun 😖

0|0
    0|0
  • soru hatalı

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun,

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...