Almanlari severmisiniz?

Ben hiç sevmiyorum bu yaşima kadat hic iyi bir alman görmedim. Hepsimi kötü olur mk hic sevmiyorum keske ölseler. Ayrica türkleride sevmezler.

• Almanlar hakkinda bisey düsünmüyorum daha önce rastlamadim
    36% (9)28% (13)31% (22)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    24% (6)17% (8)19% (14)Oy Ver
  • Seviyorum
    36% (9)45% (21)42% (30)Oy Ver
  • Hepsi ölsün
    4% (1)10% (5)8% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kadar*
Gazetelerde sizleri asagliyorlar be siz hala seviyorum diyorsunuz

0|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• her sene bavyeraya seyahate çıkıyorum bir grup arkadaşım var hepsi o kadar iyi yaklaşıyor ki bana ilk tanıştığım gün grupça arabaya alıp bana şehri gezdirmişlerdi aralarında 1 2 tane kötü çocuk var o kadar, alman türk farketmez insan olsun yeter zaten almanyadaki türk düşmanlığının sebebi türklerin komplexli olması illa nike air max ayakkabı iphone 6s kafada snapcap diesel pantolon rayban gözlük ww araba sürmezlerse insan içine çıkmaya utanıyorlar yalansa sen söyle şimdi almanlar markettten giyiniyor skoda araba sürüyor e ben olsam bende sevmem metrolarda zaten burdaki suriyeliler gibiler bağrıyorlar çağrıyorlar nerde bir kavga çıksa ya italyan ya türk zaten kavgayı çıkaran ya da siyahi ama ağırlıklı türk almanlarda disiplinli millet tabiki sevmez annem augsburg doğumlu benim anne tarafım avusturya belçika almanya taraflarında yaşıyor baba tarafım rusyada her sene gidiyorum seviyorum çünkü hasen braü bira ufak bir rock bar kafa dinlemeyi türk tanıdıklarımda oldu kuzenimde oranın ua temsilcilerden kendiside aynısını söyledi burda türkler işçi kesimden geldikleri için küçük görüyorlar komplex yapıyorlar ve almanyadaki türklerin çoğu hep ağzında aynı lafla dolaşır ne almanyada almanız ne türkiyede türküz bununda verdiği bir kompleks var ama ben bir sürü iyi kalpli gayet kaliteli alman insanlarda tanıdım türk insanlarda tam tersleride yaptığın muhabbet boş şu an bütün almanları keselim ruslar bizi sevmez ruslarda bizi kessin amerikalılarda rusu kessin insan kalmasın dünyada

1|0
    0|0
  • Almanyada yasayan türklerin bircogu uyumsuz. Ve her türlü kanun disi isin icinden hep türkler cikiyor. Birinci nesili davul zurnayla karsilayan almanlar 2, ci ve 3, cü nesili artik ülkeden göndermek icin ugrasiyor.
    Yani almanlari sevmiyorsun tamam ama onlar seni neden sevmiyor birde bunu düsün.

1|0
    0|0
    • Bizim siniftaki cocun türkiyeden yeni geldi tüm okul almancasiyla dalga geciyor. Burda hayat sandigin gibi degil ama düsüncene saygu duyarim

• begenmek zorunda degilizde ya ne bilim mecburi olarak yasamak zorunda oldugumuz icin diyelim. Yoksa emin ol bircok kisi dönmek istiyor. Ama iste bazisinin isi, cocugun okulu derken zaman geciyor. Bazilarida bahane üretiyor kalmak icin :D
      Sen yinede iyi gecinmeye bak.

• Tesekkürler

• Almanya'ya gittim ve gördüm ve burda da iş icabı onlarla çalıştım.. şu an müslümanın diyerek her türlü haltı yiyenleri gördükçe onları da da çok seviyorum. Almanlar milliyetçi, çalışkan, disiplinli ve çok dürüst insanlardır..

2|1
    0|0
  • Hitler dönemi de dahil olmak üzere o döneme kadar ki almanyayı ve almanları seviyorum

1|0
    0|0
  • İliskim olmafi hic almanlarla bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Almanlar aslinda Osmanlidan beri Türkiye ile dost olmustu. Kurtulus savasinda büyük katkilari olmustu.

1|0
    0|0
  • kimseye karşı bir garezim yok kısacası ne kimseyi seviyorum nede sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Hiç alman tanıdığım yoktu bir kadın var sadece arkadaşım o iyi ama digerlerini bilmiyorm genel konuşmamak lazım :)

1|0
    0|0
    • Kadin arkadas degilmi sulanmak icin iyidir o

• nerden biliyosun sadece sulanmak için mi arkadaş olunuyo? senin hiç erkek arkadaşın yok mu normal arkadas onlar sana sulanmak için mi arkadaş olmuş seninle :D

• Olabilir senin dedigin gibi.. ama almanlar genelde böyle ben sevmiyorum ölsünler.

• vallahi severim imrendiğim bir millet :)

1|0
    0|0
  • Aaaa

1|0
    0|0
  • Müslümanın müslümandan başka dostu yoktur ne almanı ne ingilizi nede rusu yüzüne karşi gülerler ama sahte gülerler arkandanda kötülerler yawşaklar

1|0
    0|0
  • Hitler döneminden sonrasını sevmiyorum.

1|0
    0|0
    • Adamsin

• Türkiyeye gelmek icin kabul ettim canisi💜

• Tamam gel :D Aradığın herşey bende var :D İlgilenmeyi seven bir erkeğim :D sakdfjşlsadfkjlas

• Nerde yaşıyorsun?

1|0
    0|0
  • Çalışkanlıklarını sevedim

1|0
    0|0
  • Almanlar, ingilizler soğuk millettir

1|0
    0|0
  • Alman değil de almancayi çok seviyorum konuşurken gördüğüm de bile büyük ilgi uyandırıyor

1|0
    0|0
  • Tatil yörelerinde zamanında birkaç alman arkadaşı sevmişliğim var. = )

1|0
    0|0
  • banane kimin ne yaptığından

1|0
    0|0
  • Almanları sevmem an seni severim haa😄😄😄

1|0
    0|0
  • Bizle değil tayyip erdoğan ile t*şşak geçiyolar

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu almanlara özel birsey degil baskasini ya da baska ülkeyi kötülemek

Sadece medyadan mi bilirsin almanlari ve almanlar kötü diyorsun yoksa almanyada yasamisligin var mi?

1|0
    0|0
    • Almanyada yasiyorum ve hergün gözlerimle görüyorum

• Yasiyorsun ve her gün bunlari görmek mecburiyetindesin
      Kendini doldurarak günlerin daha kolay gecmez
      Bence bosver herkes kendi cikarigi icin kötülük yapmaya meyilli

• Seviyorum

1|1
    0|0
  • İnsan olan herkesi severim..
    Alman, Türk, Yahudi, Müslüman, Ateist, Zenci, Beyaz, AKPli CHPli falan ayrımı yapmam ben. Bir insanlar var bir de diğer canlılar.

1|0
    0|0
  • Ich habe nicht gerne

1|0
    0|0
  • Hepsi gbersin

2|0
    0|0
Yükleniyor...