Hiç otostop çektiniz mi? ya da otostopçu aldınız mı?

Her hangi bir ilginçlik yaşadınız mı? ya da cevabınız hayır ise sebebi nedir?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Cekmedim ama almistik bir kez.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet cektim mecbur yurda o saatte sehir ici arabasi yoktu. Korka korka kamyona bindim😅😅😅😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben akdenizden egeye kadar otostopla gezdim harikaydı , hatta hayatımın en guzel 1 haftasıydı. Kamyoncu amcalar gercekten cok komikler. Aslında onlar da bizim onlardan korktugmuz kadar bizden korkuyorlar. kaştan fethiyeye gdierken Ülker kamyonuna bindik , arkada tüm kekleri yedik. Ankaradan antalyaya giderken bizi alan adam gercekten acayip komikti. karısını aradı bizi anlattı telde. Bizi kamyoncuların kahvaltı yaptıgı yere goturdu :D hatta haftaya karadeniz turuna var mısınız dedi ahahha :DD

0|0
    0|0
  • Iksiide hayir

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • İkisi de evet. Seyahat yapmak kadar güzel olan bir şey varsa o da başkasının seyahat yapmasına aracı olmak. :)

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her ikisi de, bir şey olmadı

0|0
    0|0
  • Liseyi kadıköy de okudum. Okulun önünden otobus gar ina kadar arada durak yoktu. Hergun otobuslere otostop cekerek giderdik :D

0|0
    0|0
    • Eğlenceli olmuştur :)

• Oouuv sen ne diyosun :) . Siradan bir iett otobüsü düşün. 60 kisilik ise 100 kisi atliyoduk. Ne kadar sıkışırsa :)

• ikiside Hayır

0|0
    0|0
  • 7-8 sefer Ankara'dan İstanbul'a otostop ile gitmişliğim var şehiriçini saymıyorum bile 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...