Yillar önce kurani kerimin bilimsel gerceklere isik tutmus olusu bir mucize degilmi?

Ve günümüzdeki bütün bilgiler kurani kerimden calinmis sinir oluyorum
sonrada dini gericilik olarak görüyolar
hiaaaaaa

0|2
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• FURKAN-53 için 40 meâl bulundu. Elmalılı (sadeleştirilmiş) (25/FURKÂN-53: İki denizi birbirine salıveren O'dur. Şu tatlı, yürek tazeler, şu da tuzlu, çorak; aralarına da bir berzah (dil) ve bir hicri mehcür (kıstak) koymuştur.) / Elmalılı (sadeleştirilmiş - 2) (25/FURKÂN-53: Birinin suyu tatlı ve susuzluğu giderici, diğerininki tuzlu ve acı iki denizi salıveren ve aralarına bir engel, aşılmaz bir serhat koyan O'dur.)

http://i.hizliresim.com/Va7llB.jpg

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tabiiki haklısın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• inanan ve kur-anı uygulayan yok dünyada bu katliamların yaşandığı ülkeler islam falan değil ülkemize gelen o şahısta müslüman değil kur-an tam okuyun onun kadar insana yakışır bir yönetim yoktur fuhşiyatı yasaklar ancak insan kaletmez inancına saygılıdır neye inanrsan inan mezhep çilik yoktur islamda meshepçilik yapan uygulayanlar islam değildir

1|0
    0|0
  • Ali İmran da der ki, sakın pes etmeyin, üzülmeyin.
    Bütün dünya bir olup Müslümanlara saldırırken bizim sinirlenip öfkemize yenik düşmemiz kayıp olacaktır. O ilmi onlardan daha iyi bilmemiz gerek. :)

Atalarımız gibi..

1|1
    0|0
  • Gelde cahillere bunu anlat iste.
    adamlar dini yobazlik ciplakligi medeniyet olarak görüyor. aam nedense baslarina en ufak bir musibet geldiginde Lütfen Dua edindiye yalvariorlar.

1|0
    0|0
  • mucize olur tabii. çünkü beşer sözü değil allah ın sözü... allah herşeyi bilir... allah insanı bilerek aciz yaratmış ki kibirlenmesin diye... mesela 30 yaşında ki çok yakışıklı bir adamın 40 yıl sonra yakışıklılığın dan eser kalmaz... yine 18 yaşındaki çok güzel bir kızın 50 yıl sonra yüzüne bakılmaz hale gelir...20 yaşında gençliğine güvenen bir kız ya da erkek dandik bir maganda kurşunu ile veya ani bir kalp krizi ile hayatınınbaharın da ölebilir... aklına ve bilgisine çok güvenen bir bilim adamı ya da akademisyen bir trafik kazasın da hafızasını kaybedebilir... muhammed ali gibi fiziksel gücüne güvenen birisi parkinson hastası olup yemek yemekten bile aciz duruma düşebilir... mesela dünyaca ünlü İngiliz bilim adamı Stephan Hawking günümüzün Albert eınsteını ama als haytalığı yüzünden tekerlikli sandelye ye mahkum... elindeki laptopla iletişim salıyor... güzelliği dillere destan türkan soray ın güzelliğin den eser kalmış mı? yakışıklılığı ile bilinen kartal tibet in yakışıklılığın dan eser kalmış mı? ya da cüneyt arkın ve izzet günay ın yakışıklılığın dan eser kalmış mı?

0|0
    0|0
  • İnsanın yazmadığını gösterir

1|0
    0|0
  • Afferdersin ama bundan 300 sene önceye kadar dinlerin tümü öküz kafasında olan tepsi, dünya sistemin merkezidir filandır bu saçmalıklara inanıp zamanın bilim adamlarını din uğruna katlettiler. Kuran zaten insan el yazması bir kitap. Düne kadar islam dahil dünyanın düz olduğunu savunup bunun üstüne insanlar kesilip asıldı

Ama diyorsan penguenler yüzerek gelip nuhun gemisine bindi seni ancak alkışlarım. Sen hepsinin öncesinde Türklerin nasıl müslümanlaştırıldığını soykırımla karşı karşıya geldiğini oku, araştır, öğren. Muhammedin pedofili olup olmadığını araştır. Eğer gerçek din istiyorsan İran ve Arabistan yakın tabii 3 güne geri dönmezsen..

0|0
    0|0
    • offf varya aslinda bu cehaletine cevap bile veresim yok
      Her cahile laf anlatmaktan yoruldum
      Sen hic müslüman bilim adamlarini islamin altin cagini arastirdinmi
      Ögren ondan sonra konus
      Bugün sahip oldugun bilimler herkes tarafindan müslümanlar buldu gavurlar calip ilerletti diye kaba bir tabirle anilir
      Ve ben alman okulunda bile müslümanlar (araplar ve onlarin eski medeniyetleri) bilimin altin caginda mimari ve kültürel zenginligin dibine vurmusken biz karacagimizda dini kullanan kilisenin baskisi altindaydik der
      Peygamber efendimiz gibi bir sahsiyete böyle bir iftira attigin icinde ziyansin
      Hic bir bok bilmedigin anlasildi
      Allahin ilk emri oku ! Bilim fizanda olsa gidin alin der Hz muhammed
      Yani gavurdanda ögrenseniz dogruysa kabul edin
      Kendini gelistir yarattiklarimdan haberdar ol der kurani kerim
      Neyse ya ziyan

• Kuranı okudun mu sen gerizekalı?

• Azina sicarim cahil yobaz
      Salak ateist seni
      Tekrarliyorum bir bok bildigin yok
      Git oku simdi
      Cahil!!!
      Peygamberimiz hakkinda konustuklarina dikkat et klozet kapagi bile degilsin
      Siktigim güzel kardeşim olamazsin
      Beyin bosluguna dösedigim
      It oglu güzel kardeşim derler sizin gibilere
      Evrim diyo ya
      Sizin gibi esekler ne zaman seleksiyona ugrayacak?

• Hep öyle zaten..

Hadi domates de allah yazısı çıkmış alkışlayalım hey allam müslümanların garip kafası var

0|0
    0|0
  • bütün bilgiler kurandan çalındıysa neden müslümanlar o bütün bilgileri bilmiyor

0|1
    0|0
    • Bağdat ilim şehrini yıkan soyların, dinlerin ve hâlâ inananların An*s*nı Sykeyim kardeş. Bu sebepten.

• Yav cahil ilerledi diyoruz
      😹😹😹😹
      Ama sana bedava bilgi vermem
      Arastiricaksin !
      Benim yaptigim gibi
      Kitaplardan kalkmiyo basim

• Ayrica dedigim osmanliyla sinirli degil
      Tüm müslüman tarihini medeniyetleri ( eski)
      Ve tarihi derin arastirman gerek

• neler mesela bilimsel gerçeklere ışık tutmuş

0|0
    0|0
    • Ac oku
      Arastir bedava bilgi yok
      Ama sana ipucu
      Kuranin daglar, gökyüzü evren ve anne karni hakkindaki ayetlerine göz at
      Tabi bilimsel kapasiteninde olmasi gerek
      Kuran ayetlerini anlaman icin
      Yani okumus olman gerek

• bilgili yaratık acaba sünnimisiniz?

• hayır hayır aklı evvel kardeşim daha önceden okumuştum şimdi görememiştim şimdi sen hepsi kuranda var diyosunya hani bir kaçını anlat bakalım neymiş ben görmedim çünkü. bence sen hiç okumadın bile burda esip gürlüyosun sadece bu yüzden senden bilgi edinmek istediğimde bana hakaretler ederek beni tersliyosun.

• Dini değil dini kullanıp saçmalayanları

0|1
    0|0
  • isveç kanunları kuranı kerime göre düzenlenmiştir, nasa bilim adamlarının % 80i hafız dır ve bunlar uzay araştırmalarını kuranı kerim ışığında yaptıklarından aydın insanlardır ama biz bir vefat edene fatiha okuduğumuz zaman aşırı dinci gericiyiz

0|0
    0|0
  • trollse komik değilse dahada komik

0|0
    0|0
    • Sen daha komiksin
      Cahillere hep gülüyorum
      Karsinda bioloji fizik cografya ve theoloji okumus biri var
      Aman dikkat

• Ya sen bir bk bilmiyosun

• bana söylermisin sünnimisin acaba?

• islamafobi diye birşey uydurmuşlar öyle gidiyorlar..

0|0
    0|0
  • Evet einstein e= mc2 yi kurani okurken kesfetti . Bilmiyo muydun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...