Anketli Soru. Oğlunuzu odasında aşağıdaki fotodaki gibi birşey yaparken yakalasanız ne tepki verirsiniz?

Anketli Soru.Oğlunuzu odasında aşağıdaki fotodaki gibi birşey yaparken yakalasanız ne tepki verirsiniz?

• Tebrik ederim
    8% (3)10% (4)9% (7)Oy Ver
  • Hiç bir şey olmamış gibi davranırım
    22% (8)0% (0)11% (8)Oy Ver
  • Odasından çıkar daha sonra onunla konuşurum
    42% (15)23% (9)32% (24)Oy Ver
  • Çok kızarım, bağırırım
    3% (1)10% (4)7% (5)Oy Ver
  • Döverim
    6% (2)18% (7)12% (9)Oy Ver
  • Dışlarım, evlatlıktan reddederim
    6% (2)18% (7)12% (9)Oy Ver
  • Öldürürüm
    13% (5)21% (8)17% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• eşcinselliğin doğuştan gelen birşey olduğunu düşünüyorum, çocuğuma kızıp sövmek yerine onunla konuşurum ve bir uzmandan yardım alırım. Kolay sindirebileceğim birşey değil çünkü pek alışık değilim. Ama hani büyük konuşmamak, yargılamamak, küçük görmemek lazım. Onlarıda Allah yarattı ve uzmanlar onlar için hep doğuştan gelen birşey olduğunu söylüyolar. Ne olursa olsun benim evladım olucak onun yanında olurdum, yanlış birşey kötü birşey yapmaması için uğraşırdım. Öyle aham şaham korkulu kabus gibi birşey olduğunu düşünmüyorum ben bu durumun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin katılımına baktım da öldürürüm ve doverim. Size ne lan çocuğunuz o sizin her koşul da evladıniz beyinsizler. Sırf bir kadınla yatmıyor diye ne demek öldürürüm doverim red ederim. Ya ne kadar cahil kafa var su dünyada

0|1
    0|0
    • Siz çok biliyosunuz ya biz Türküz kızım ve elhamdulillah Müslümanız bizde böyle şeyler kesinlikle olmaz anasını örnek alıp karı kilikli olacağına babası gibi delikanlı olsun..

• @Tonjukuk bırak türkü ingilizi önce insan ol ırkçılık yapma bu bireysel bin düşüncedir dinim sözde hoşgörü dini aman bu eşcinsellik hariç her boktan da geri kalmiyorsunuz yorum yapma uzaklaş

Erkekler Ne Diyor 17

• Türk geleneklerine göre önce kemikleri kırılarak terbiye edilir. Ardından Türk hekimlerine emanet ederiz.

0|2
    0|0
  • Herkesin doğrusu kendinedir.
    Bir noktadan, sonsuz sayıda doğru geçer.
    Kendi seçimi ve tercihidir, karışmam.

0|0
    0|0
  • Eşek sudan gelemez!!

0|2
    0|0
  • Oğlum ben evdeyken heteroseksuel bir iliski yaşarsa dahi doverim bu durumda ikisini nefeslerini kesene kadar doverim

0|1
    0|0
  • odadan çıkar ve sonra konuşurdum bu durumu onunla.

0|0
    0|0
  • çok zor bir karar..
    odasından çıkarım sonra onunla konuşurum...

0|0
    0|0
  • Elektrikli testereyi almaya giderim gitmeden de 2 yolluk vururum

0|0
    0|0
  • Dovulur.

0|0
    0|0
  • önce d şıkkını yaparım... ardından e şıkkını devreye sokarım... f şıkkı ile de olayı neticelendiririm...

0|0
    0|0
  • Dışlarım, evlatlıktan reddederim

0|1
    0|0
  • Kızarım ama nedeni gay bir ilişki yaşaması değil evde böyle bişey yapması rjaldalfh

0|0
    0|0
  • Buyuk konusturuyosun basimiza gelmese bari be

0|1
    0|0
  • ALLAH KORUSUN

0|1
    0|0
  • Ne yapacak ki buna bakıp , vay ibnler diye söyleniyor olur benim oğlum :)

0|0
    0|0
  • Perisan ederim onu

0|0
    0|0
  • Oldururum net !!

0|0
    0|0
  • daha sonra konuşurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Herhalde odaya girip "kütür kütür koçum, hadi oğlum" gibi bir şey söylemem ama yani sonra "neden kapıyı kilitlemiyosunuz aq" derim sanırım

0|0
    0|0
  • ay çok tatlı
    ben hiçbir şey yokmuş gibi davranırdım aşsldff

0|0
    0|0
  • O ney la
    Vurduruyo muymus
    İgrenc

0|0
    0|0
  • Odasından çıkar daha sonra onunla konuşurum.
    Evladıma dövecek ya da dışlayacak değilim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...