Bu kadar kızması doğru mu?

Kardeş gibi olduğum bir kız var. Evine de gittim, ailesiyle de tanıştım. Dün instagramdan benim bir arkadaşım kızı eklemişti ve niyetini biliyorum. Gördüm. Mesajı silip çocuğu engelledim. Sonra aradım böyle böyle dedim herkese yaz ama ona yazma dedim ama kibarca söyledim ki zaten tamam kardeşim sen nasıl istersen dedi. Beni de övmüş kıza çok iyi bir arkadaştır çok şanslısın diye. Kız arkadaşım sana olan güvenim bitti bana yaptığın ayıba bak dedi (mesajlarımı okuyabilirsin demişti önceden) mesajlarımı mı okuyorsun deyince sen demiştin dedim. Başta ona kızmıştı. Sonra okuyabilirsin ama silebilirsin insanları engelleyebilirsin demedim dedi. Şifresini değiştirdi. Bana olan güveninin bittiğini söyledi ve benimle konuşmuyor. Mesajlarıma cevap vermiyor. Kızabilir doğru ama bu kadar kızması doğru mu sizce? Hem ben onu koruyordum sadece başka bir niyetim yoktu

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasini arayip uyarman doğru ama onu kiz arkadaşindan habersiz engellemen cok yanlis. affeder ama cok usteleme

0|0
    0|0
    • Ben de bu şekilde düşündüm
      Korumak istedim sadece😕

• Teşekkür ederim

• O da benim telefonumdan başka bir kızı mesajla terslemişti

Kızlar Ne Diyor 3

• Haklı bence.

0|0
    0|0
  • Kız haklı. Mesajlarımı okuyabilirsin demiş, benim yerime karar verebilirsin dememiş ki.

0|0
    0|0
    • Tamam haklı ama bir daha benimle konuşmaz mı?

Hem o da benim yaptıklarımı onaylamayınca aileme falan söylemişti o da bana karışmıştı

• Bitirdi desinize...
      Teşekkür ederim.

• Önemli değil.

• bence doğru değil açı 😄 haha espriyi anladın mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• doğru

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
    • Kızgınlığı ne kadar sürede geçer sence?
      Cevap bile vermiyor

• 2 ay

Yükleniyor...