Annem yaşlı olduğu için genç yaşta evlenmek istemem?

Ben 18 yaşındayım annem 57. Artık yaşı epeyce ilerledi. Benim bu hayatta ki tek bağım annem. Babamla yakın bir ilişkimiz yok ve tek çocuğum. Bu zamana kadar tabiri caizse prensesler gibi büyütüldüm. Her istediğim yapıldı. Ve annemle çok iç içe büyüdüm çok anlayışlı bir kadın diğerleri arkadaşlarıyla gezerken ben hep annemle takıldım. En güzel günlerim onunla geçiyor. Onu çok ama çok seviyorum. Allah gecinden versin fakat son zamanlarda yüzünde ki kırışıklıkları sarkmaları görünce bir garip oluyorum. Annemin vefatından sonra sanki koskoca dünyada yapayalnız kalıcakmışım gibi geliyor. Bu zamana kadar evde hiçbir sorumluluk almadım. Hayatın zorluklarına çok uzağım dünyadan bir haber yaşıyorum. Kendimi çocuk görüyorum. Ama bir yandanda 22 yaşında felan evleneyimde en azından annem torun sevsin diye düşünüyorum. Saçma mı düşünüyorum? Fakat benim hayallerim var boğaziçi işletme mezunu olmak, yurt dışına çıkmak, aktif ve güzel bir hayat sürmek gibi gibi.. Eğer olurda erken bir evlilik yaparsam karşımda ki kişinin de yaşlı olmasını istemiyeceğim için benim istediğim gibi biri olmasıda çok zor.. Kişiliği oturmamış olur. Bilmiyorum arkadaşlar ya çok mutsuzum.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki nasibin boyleymis gec yasta gebe kalmis annen bak guzelim hepimiz yaslanip gidecezz 57 ysnda diyorsundaa o yasa gelince emin oll sende anliyacaksn annen kacyasinda olursa olsun anneler candir kendini hic bir zaman garipde hissetmee yalniz degilsin 57 yas cok gec sayilmaz benim annmde 55 ysnda ama ister 90 yasina kdr gelsin yinede o benim annemdir cnmdir elini oper basima koyarmmmm annenin kiymetini eminim biliyorsun ama lutfen moralini bozma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annen bence hayallerinin pesinden gitmeni ister öncelikle. ilk önceligi de okulundur eminim ki. ben de 18 yasındayım. hayatın zorluklarından o kdr uzagım ki. onların benden tek istedigi okuluma yogunlaşmam. eminim her düzgün ailenin istegi budur. ki sırf bunun sayesinde ev işi olsun yemek olsun hepsi anneme bakar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunları düşünmen için çok gençsin. Önce evleneceğin kişi karşına çıksın, sen eğitimini tamamla. Kimin ne zaman bu dünyadan ayrılacağını sadece Allah bilir. Boş boş kuruntularla hayatı kendine zindan etme.

0|0
    0|0
  • Aşk’a yakaIanan derman istemez. Aşk aman vermez, bir kere aşk’a yakaIanan bir daha onun pençesinden kurtuIamaz: Ey aman biImez aşk; senin eIinden eI aman, eI aman!

0|0
    0|0
  • Allah ilk önce annelerimizi başımızdan eksik etmesin, onların Hakkı'nı ödeyemeyiz. Bence bunları düşünmek için 2 senen daha var, eğer 22 de evlenmeyi düşünüyorsan tabi. Ama hayat bu ne Zaman ne olacağını bilemezsin herşey umduğun gibi olmayabilir buna karşın Zaman'ı bekle. Eminim ki annen torun sevmekten çok senin hayallerinin gerçek olmasını isteyecektir. Hayallerinin peşinden gitmelisin diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sacmalama

0|0
    0|0
  • senin evlenip mjutlu bir yuva kurmanı anne olmanı ister annen bu yüzden evlenmelisin zamanı geldiğinde ve doğru kişiyi bulduğunda

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakın evlenmek gibi bir hata yapma

0|0
    0|0
  • Bence evlen

0|0
    0|0