Butun fransızlar boyle mi?

ev arkadasım Fransız,çocuk bir tuaf bir gıcık anlayamadım. Hepsi mi boyle genelde?
bir sey yaparız yemez, kendisi odasında kendi yemegini yer. Şarap alırız begenmez Turk sarabı der burun kıvırır. Müzik acarız Turk grubu der begenmez. Tukrce ogrenmez bze biraz Fransızca ogrenin der. Cocugu boğucam artık. Madem begenmiyorsuz bas git diyorum. İstanbuu cokkuseel diyor.
Galiba fransiz kalmak diye buna deniyor.

0|1
9|28

En İyi Kız Görüşü

• Geniş görüşlü değil pek galiba. Öyle olsaydı geldiği kültürü tanımaya çalışırdı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• İngilizlerden alıntı yapıyorum ama olsun :D

-ellerini kaldırmış 100 bin fransız’a ne nedir?
    +fransız ordusu.

-fransa’da neden hep geniş meydanlar vardır?
    +alman askerleri geniş kollar halinde yürümeyi sevdiği için.

-fransızlar neden özgürlük heykelini abd’ye verdi?
    +çünkü heykelin sadece tek kolu havadaydı.

-fransızlar neden bm’de daha fazla oy hakkına sahip?
    +çünkü her iki elleriyle de oy kullanıyorlar.

-paris’teki disneyland’da neden havai fişek şovu yapılmaz?
    +çünkü her şov başladığında fransızlar saldırı olduğunu zannedip teslim olmaya çalışıyor.

-yazılan en kısa kitap nedir?
    +fransız savaş kahramanları...

-fransız askerlerine eğitimlerde ilk ne öğretilir?
    +10 dilde “teslim oluyorum” demek.

-fransız ordusunda en önemli şey nedir?
    +dikiz aynası. böylece kaçarken savaşı görebilirler.

-bir fransız generali bir ingiliz generaline “neden hep kırmızı giyiyorsunuz? düşman için çok kolay hedef olmuyor musunuz?” diye sormuş. ingiliz general, “böylece kan izi belli olmuyor. diğer askerlerin de morali bozulmuyor” diye cevap vermiş. o gün bugündür fransız askerleri kahverengi pantolon giyiyor

1|0
    0|0
    • hadi ya hiç bilmyordum :D genel kultur oldu saol. Demek o yuzden kanadalıları da sevmiyorlar

• almanlara soğuk derler ama alakası yok..
    fransızların oldum olası herşeyi bilirim havasını sevmiyorum..

1|0
    0|0
    • almanlar cok komikler soguk moguk değil, adamlar hemen kaynasıyorlar. İngilizce bilmese bile bir şekilde anlaşiyoruz ama Fransızlar kendini bir üstün goruyor.

• dövelim onu =))

• Ya hani derler ya 5 parmağın 5 i de bir olmaz diye. Bu da öyle bişey işte. Elbette yaşam tarzları bizimkinden farklı da ben gittim Fransa'ya bikaç kez. Uzun kaldığım da oldu. Millet burada efsane döndürüyo ya hani adamlar kendi dillerinden başka bir dil konuşmuyomuş falan diye. Yalan! İnsanları çok sıcakkanlı yardımseverler. Ben çok sevdim Fransızları gidip yerinde gördüm. Ama evet senin ev arkadaşı biraz garipmiş de karşına al konuş bak bura Türkiye senin ülkene benzemez bu evin kuralları var falan diye ;)

1|0
    0|0
  • Klasik kendini ayrı ve özel bir ırk sanan batılı kafası işte. Humanist nutuklar çeken soytarilar, görün işte.

1|0
    0|0
  • o sizden yararlanmak için evinizde kalıyor anlarsın ne demek istediğimi sizinle yatmak istiyor sizinle işi bitince belli bir dönem sonra sizi terkeder size tavsiyem mesafeli olun ve fazla muhatap olmayın madem bizim kültürümüzü ve bizi beğenmiyor evi ona zindan edin sizinle kaldığına pişman edin

1|0
    0|0
    • kanka hergun temizlik yaptırıyoz , zaten cok pşman ahbsjbd

• ayyy cok pissin

• siz bayansınız sonuçta doğuştan hak ettiğiniz bir değeriniz var bunu bilmiyorsa eşek tir ben olması gerekeni söylüyorum dedğimi yaparssanız gerçekten pişman olmazsınız rahat bir nefes alırsınız ben bu söyledikleri senin başına gelene yakın bişey yaşayıp uyguladım birine hak ettiği muhameleyi yapınca ben pişman olup özür diledi çok özür diledikten affettim

• aynen oda doğru bak :D fransızlar çok milliyetçidir mesela fransaya git ingilizce konuş adam bilir ama fransızca cevap verir

1|0
    0|0
  • 😂😂 sık kafasina

1|0
    0|0
  • Sende evden at gitsin ne tutuyosun.. :D

1|0
    0|0
    • ona kapütülasyonalr uygulayacagım :D

• ha ha ha aynen aynen. kendilerinin üstün insan olduğunu düşünüyor salak herif :D

1|0
    0|0
  • Bu su manaya geliyor seni yani bizi kucuk goruyor bas tekmeyi nerde kaliyorsa kalsin

1|0
    0|0
  • Boşuna bu deyim turememis

1|0
    0|0
  • Boğarsan sevinirim.

1|0
    0|0
  • Biz de sizin yapacağınız arabaları. ikeriz o zaman de. 1 senede niye dağılıyor bunlar lan o zaman madem çok fransızsanız de..

Ayak yapma, elektrik süpürgesinin borusunu ensene yersin de..
    Türkün gücünü bir daha göster..

0|0
    0|0
  • Bu fransızların bazılarında her yol var oldum olası ısınamadım ben İngilizleri çok seviyorum :)

1|0
    0|0
  • Aynen bütün fransızlar böyle ya bizim mahallede falan hepsi böyle görgüsüzler 😒

1|0
    0|0
  • istemez yan ebime koy diyo resmen. d

1|0
    0|0
  • Çokkuzel ne be 😄😄😝😜 vay fransız

1|0
    0|0
  • valla yaşayan bilir be kanka :)

1|0
    0|0
  • Evden atin o zaman :)

1|0
    0|0
    • nası atayım ay gelmiş oralardan , marsilyanın köyünden gelmiş ama sanırsın paris dükü :D

• ahahha zaten 3 gundur evde maç izliyoruz evin her yeri beşiktaş bayraklarıyla süslü :D:dD

• Ooo allahınıza kurban :)

• o şu an culture-shock dedigimiz şeyi yaşıyor başka ülkeden gelenler için ilk 6 ay da bu şekilde süreçler olur normaldir

0|0
    0|0
  • Hayir adam turkleri pek seven biri degil ve galiba kendi vatanina duskun biri

0|0
    0|0
    • ozaman bniye burda abi gitsin, surekli dalga geciyor Turklerle. gecen eve dolustuk 5 kişi gırgır samata turkce konusuyoruz hatta anadolu sivesiyle konusuyoruz bu da sarabını yudumluyor :D

• fransız değilmi hepsi aynı :)

0|0
    0|0
  • Huyu öyledir.

0|0
    0|0
  • O burun kıvırdığı herşeyin tadına sizden gizli olarak yapıodur emin ol :)

0|0
    0|0
  • fransız arkadaşım adam gibi adamdır sen bahtsızsın

0|0
    0|0
  • Onlar cogunlukla irkcidir turklerde var ırkçı

0|0
    0|0
  • Niye aynı evde kalıyorsun o zaman?

0|0
    0|0
  • Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü , bin dünyaya değişmem şu öksüz Türklüğümü.

0|0
    0|0
    • hem sevmiyorlar hem İstanbulun nimetlerinden yararlanıyorlar

Kızlar Ne Diyor 8

• Cok mukemmel bir sekilde anlattin ablacim :D gulim mi durumuna uzulim mi bilemedim.
    Ne desem ben Fransa'da kaliyorum, oyle olanlar var evel allah da hepsi boyle degil guzelim.
    Cevremde turkden fazla fransiz var ve kankalarim gayet duzgunler, hatta burdaki duran turklerden de daha iyileri oluyor.
    Ya iste sen fransizmis turkmus suymus buymus diye bakma. Eyitimi saygisi memleketinden degil de anasindan babasindan sorulur canim.
    Haydi optum seni!
    Iyyy simdi bu sumuklu bocek de yemege kalkar :D

1|0
    0|0
    • yok kanka bu gercekten değişik. Sürekli somurtuyor, ne oldu bir şey mi oldu diyince de biz fransızlar boyleyizdir her seyi begenmeyiz diyor o yuzden soruyorum gercekten boyle mi diye

• Oyle tuhaf olani var her yerde ablacim :) sen tam kotusune denk gelmisin ya kiyamam

• ona şöyle biraz egoist bir türk sevgili yapın bak gör nasıl söküyor türkçeyi ve nasıl sevecek türkleri :)

2|0
    0|0
    • kanka turk sevglisi var 6 senelik. Bir gr turkce ogrenmiyor cocuk, hatta kıza da turkceyi unutturmus :D

• bu kız tam bir sexixt kanka, çocugu 5 dakka bırakmıyor surekli seks yapıyorlar yani turkce yerine vucud dili

• bir de bizim türk kızını mı şaapıyo burnu büyük :D amaaan salla adam yerine koyma. olmadı benimn yanıma getir onu fransızca ingilizce bir döverim kaçar gider burdan. hem ne işi var ne yaşıyo trde

• Demek ki kendine asik edememissin. 😉

0|0
    0|0
    • kız ne aşıgı , cocuk zaten arkadasımın sevgilisi, çok ayıp!

• ayyy cocuk değil de kız daha cok özgurlugune duskun bence :D cocuk uyku yuzu gormuyor

• Hayirlisi, french kiss bir sanattir.

• Sen üstüne gitme onun demekki yıldızınız barışmamış boşver. Benim oldu bikaç fransız arkadaşım gayet normal davranıyolardı :)

0|0
    0|0
    • nilmiyorum bunun burnu çok havada, almanlar veya ruslar böyle değil aslında

• Almanlar daha açık yeniliklere ve bişeyler öğrenmeye orası bir gerçek.

• Ev arkadasin neden erkek

0|0
    0|0
  • hepsi öyle değildir

0|0
    0|0
  • Herkesin görüşlerine zevklerine saygı duymak gerek.

0|0
    0|0
  • canım herhalde o

0|0
    0|0
Yükleniyor...