Dünyaya para için mi hayatı öğrenmek için mi geldik?

Ne biçim dünyadayız ya bıktım artık hayatı yaşamak için geldik yanlışı doğruyu öğrenmek için ama şu para yüzünden herkes çakallık peşinde para için herşeyi yapanlar özellikle para olmasaydı daha iyi olmqzmyıdı teknoloji diyoruz bağımlısı olduk harbi teknolojiyi geliştirceğimize insanlık öğrensek olmqzmyıdı sanki bunun için yaratılmış gibiyiz şu an bunları yazıyorum ya öylesine değil gerçi boşuna da yazıyorum kime faydası varki ben böyle hayatın 😠😩 bıktım ya

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Savaşmak için

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dunya için kendimi ne uzecem ya bosversene

0|0
    0|0
    • Bende öyle diyorum ya başına bela gelince anlıyorsun işte

• Ben kendimi acındırmam

• Kaybetmeye devam et √

Kızlar Ne Diyor 3

• Kula kulluk edene yazıklar olsun

0|0
    0|0
    • Aynen sanayide lokantamız var bir görsen insanları hayattan soğursun

• Napsın garibanlar, ev bark geçindirmek kolay değil.
      Onları bu hale getirenler utansın.

• Aynen

• Ikisi içinde gelmedik kimse bize dünyaya gelmek istiyor muyuz die sormadı maalesef dünyaya geldiğimiz için hayati da öğrenmek zorundayız parayi da kazanmak

0|0
    0|0
    • Evet geldik hayatı öğrenmek için geldik ki öbür dünyada insan gibi yaşayalım

• Oha bu açıdan hiç bakmadım dank etti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allahın egolarını tatmin etmek için gelmediğimizi biliyorum. Gerisi senin gayret ve inancına kalmış.

0|0
    0|0
    • Egolarını değil bizim egolarımızı herkes özgür yaptıklarıyla veya zorla yaptırıldıklarıylq

• hayatı öğrenirsen, para zaten gelir

0|0
    0|0
    • Mesele bu değil

• meseleyi anladım ama iyi ve kötü her zaman vardı, hatta kötünün çok daha fazla olduğu dönemlerde vardı ki mesela Avrupa'nın yaşamış olduğu uzun bir karanlık çağ dönemi olmuştur. mesele, bunları ayırt edip, bazıları ile savaşmak, bazılarını olduğu haliyle kabullenmek.

• Haklısın

• Zevk almak için geldim. Zevk almak için hayatı öğrenirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...