Her halti yiyipte namus bacak arasinda değildir diyen kizlar için ne düşünüyorsunuz?

Yani bu kadar basit mi? Yok beyindeymis yok ordaymis alal ne guzel dunya. Anca boyle kandiriyorlar kendini. Sen onun bunun kocan olmayan insanlarin kollarinda inliceksin sonra namus bacak arasinda degildir diceksin. Lutfen namusu agzina almasin bence boyleleri. Siz ne dusunuyorsunuz boyle kizlar icin?

2|1
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben simdiye kadar hic bir halt yemedim ama ayni dusuncedeyim. Tecavuze ugramis biri ile evleneni zor bulursunuz. Diyelim ki tecavuz degil, kendi istegiyle onceden birlikteligi oldu. Anlamak zor degil. Zaten bir kiz her onune gelenle yatiyosa sadakatinden suphe edilir. Ama durumlar farkli, yani kizlik zarini takinti yapmalari ve bu yuzden her yil onca kadinin olmesini ben kaldiramiyorum

1|0
    0|0
    • o baska bir durum tecavuz vs seyler ona bisey diyemeyiz. ama her sevgilisiyle seviyorum asigin diye yapiyorsa benim icin o. rospudur baska aciklaamasi yok

En İyi Erkek Görüşü

• Ama namus bacak arasında değildir kardeş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah zina yapmayın haramdan uzak durun diyor. O tür zihniyetteki iğrenç buluyorum.

0|1
    0|0
  • Cinselliğe ayıp gözle bakan tek milletizdir sanırım. Ailelerin cinsel eğitim vermesi bu yüzden önemli. Cinsellik ve namusun hiç alakası yok bence. Hatta namus diye bir kelime benim için yok. İyi insan ve kötü insan olmak var. İsteyen istediğiyle yatsın evlensin banane? Evlilik dediğin 1 kağıt parçasından ibaret. Boşandıktan sonra ne oluyor? Sokayım sizin düşüncelerinze.

0|0
    0|0
    • zktrlan git genelevde calis ozaman. motora bak

• @solomonkAne haha salak bu kiz benide guldurdu😃😃

• Gülüyorum sadece onlara :)

0|0
    0|0
  • bacak arasinda.. diyoruz..

0|0
    0|0
  • Ne kadar yazık sana ön yargından öleceksin.

1|0
    0|0
  • Hwr b*ku yiyip yiyip bir ilişkiye girmediği kalıyor sonra ama ben bakireyim.
    Hadi ordan.
    Namus iki bacak arasında değildir sadece ruhu fahişe olanlarda var.

0|0
    0|0
    • iliskiye girmeyipde her boku yiyenlerde dahil buna cinim onlami kiyasliyorsn kendini?

• Kendimi kimseyle hiçbirşeyle kıyaslamam.
      Edebi dr bilirim adabı da.
      Çok şükür öyle bir hata da yapmadım.

• tmmdir ozmn

• Basit kız başka ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Doğru.

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • Namus ıkı bacak arasınd degıldır gercekten cok guzel bır laf.. Fakat gercekten cok seversın bırıne bakırelıgını verırsın.. ve bır daha devamını getırmezsın ıste ben o kız ıcın bu kelımeyı soylerım.. Ama azgınlık olarak aslaaa...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ar damarları çatlamamış patlamış ben onlara bişey demiyorum egoları okadar yüksekkki bişey denmiyoo zaten kaşarlık ruhlarını mesken tutmuş onlar kucakda gezcek kimse ses cıkarmayacak bizde öyle yapyoz en cok üzüldügüm onlar anne olcak ya için acıyo nasıl anne olunur o karakterle yaa

0|0
    0|0
  • Fakirin para mutluluk getirmiyor demesi gibi bisey

0|0
    0|0
  • Her haltı yiyip namus bacak arasındadır diyen erkekler için ne düşünüyorsam aynı şeyi düşünürüm kardeş...

0|0
    0|0
  • Kimseyi geçmişiyle yargilamiyorum. Ne halt yediyse benden önce , hesabini kendisi vericek

0|0
    0|0
  • Günü kurtarmak. Bir de tepeden bakıp, "geri kafalısın hangi devirdeyiz?" gibi bir soru ile karşılaşman an meselesi.

0|0
    0|0
  • bacım olmanın modern tarifi o ;)

0|0
    0|0
  • Haklisin ama aynisi erkekler icin de gecerli

1|0
    0|0
  • Haa birde şeymiş onemli olan ruhun bakire olmasıymış :D asagida bir bayanda tecavuze ugrayan napsin diyor tecavuze ugrayana namussuz demiyoruz kendi istegiyle bu isleri yapani diyoruz

0|0
    0|0
  • Namus içimizde, Sevgide içimizde :D :D

0|0
    0|0
    • ic ice oluyorlar kanka ztn biliuorm😃😃

Yükleniyor...