18 yasındakı bır genc kız olgunluğunu nasıl yansıtır?

benden buyuk ablalarım var ama onlar benden daha olgun dusunuyo daha oolgun davranıyo bende olgunum ama bunu yansıtamıyorum?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Olgun olmak ya deneyim ile bir konunun nereye varacağını ya da deneyimlenmese bile bir satranç gibi düşünerek 3 4 hamle sonra neler olabileceğini hesaplamak ve bir sorunu daha gelişmeden uygun önlem davranışını bulmaktır.

Bir olaya tepki olarak hareket etmek ve bu iki yolu kulllanmayı düşünmemek ya da düşünse bile başaramamak da heyecan dönemidir.

Sen henüz heyecan devresindesin, ne zaman çözümlerine deneyim ya da doğru hamle tahmini yaparsan o zaman olgun düşünüyor olacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu soruyu sorarak henüz daha olgunlaşmadığını göstermiş oldun. Ancak bu soruyu sorarak olgun bir insan olmak istediğinide gösterdin. İstemek yapmanın yarısıdır. Yakın zamanda olgunlaşırsın

1|1
    0|0
  • zamanla olur olgunluk yaşadıklarında ilgilidir. mesela düşün kişi ilk ameliyatında beklenmedik tepkiler verebilir ama kiişi 5 . ameliyatında artık ona alışmış ve normal karşılamıştır. sende yaşam tecruben arttıkca ifadende tepkilerinde oluşacaktır kısaca sorunun cevabı tecrubeyle olcak

0|0
    0|0
  • 20-24 yaş arasında bunları yansıtmaya başlarsın merak etme beynin 18 yaşından sonra kendini toparlar ve olgun düşünmeye başlar daha erken bunu demen için

0|0
    0|0
  • Herkesin olgun olduğu yer sıkıcı. Sende çılgın ol bence

0|0
    0|0
  • davranışı ile

0|0
    0|0
  • Mantikli dusunerek

0|0
    0|0
  • Fikirlerini açık beyan edersen herkes olgunluğunu gorur.. Ama 18 yaşından küçük oldugundan herkes sana çocuk diyecek😊😊😊😊

0|0
    0|0
  • öncelikle hal ve hareketlerinle daha sonra konuştuklarınla ama bu yapmacık olacak birşey değil.

0|0
    0|0
  • Yansıtamıyosan olgun değilsin. Ben 19 yasindayim cevremdekiler ben söylemeyene kadar 22 biliyorlar

0|0
    0|0
  • Ağır başlı ol biraz

0|0
    0|0
  • zamanla olur bakalım

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...