Önemli arkadaşlar bir bakar mısınız?

Direk giricem uzatmıycam. Arkadaşlar kendimi çok saldım. hayata çevreme karşı ailem bu durumdan endişeleniyor. derslerime çalışmıyorum iyi bir üni kazanamıycam diye. şu an lise3. sınıfım. ( 1 ay önce 18 oldum yaş sıkıntısı yok site) herneyse. lise son sınıfta fen bilimleri kolejine gitmek istiyorum fen lisesi eğitimi veriliyormuş. Bilmiyorum ya yapamazsam düşüncesi var çünkü çalışmıyorum ve eksiğim bayağı bir . Orda da rezil olmak istemiyorum. Neönerirsiniz nasıl yapabilirim artık hayatımı düzene sokmak istiyorum

Güncellemeler:
BU arada kendimi salmamın ve herşeyi bırakmamın nedeni ailem. beni sevdiğim insanlardan ayırdılar. taşınma oldu yaklaşık 5 sene önce hala kendime gelemedim ve saldım bende. buna mecburdum. ama artık toparlamak istiyorum hayatımı bunu yapabilir miyim? nasıl yaparım
Ark. lar benim için çok önemli lütfen!

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Çaliş o zaman. Iyi bir okul da iyi olur.

0|0
    0|0
    • aynen öyle ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum. odaklanamıyorum ve unutuyorum. çoğu zamanda isteğim olmuyor bünye alışmış ama dediğim gibi dğeiştirmek istiyorum bu durumu

• plan kurmamda yardımcı olur musun? sabah 8.15 te okula gidiyorum (8.30 da başlıyor)
      ve 15.50 de çıkıyorum okuldan yakın olduğu için eve 16.00 da geliyorum. yani saat 4 ten yatana kadar bir plan oluşturmam gerekli ama yapamıyorum yaparsam olucak buna inanıyorum

• Plan yapmak boş iş. Sen gunluk calisacaklarini belirle. Ben oyle yapardim. Mesela bugun turev konusundan 100 soru cozecegim deyip çözerdim ya da test kitabimda belli yerleri isaretler onu o gün yapacagimi soylerdim.
      Okuldan kacta geldin, kac saat dinlendin vs ayari yapma. Cunku bir gunun otekini tutmayacak. Yapacagin sey gunluk dizi film merakini da arkadas merakini da ders merakini da gidermek olsun.
      1 dizi izledin. Vicdanin sizlasin ders calismadim deyip. Sonra kalk 2-3 saat o belirledigi konulari testleri çöz. Planin bu olsun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...