Kimlik bilglerimiz CHP İzmir teskilatindan sizdirildigi ispatlandi. CHP'nin halkın partisi olduğuna inanıyor musunuz?

2009 yılında yerel seçimler öncesinde, yasal olarak bütün partilerin genel merkezlerinin YSK'dan seçmen bilgisi isteme hakkı var. YSK bunu bütün partilere gönderiyor. 2011 yılında bir vilayetimizde bir partimizin ana muhalefet partisinin bu vilayetteki temsilcilerinin bu bilgilere ulaştığı ortaya çıkıyor. YSK'dan CHP'ye veriliyor. Onlar da teşkilata veriyor, yapmaları gerekmeyecek şekilde. Oradan da bir milletvekili hakkında hala bu partiden eski bir milletvekili ile ilgili yasal süreç devam ediyor. Şimdi haber olarak gündeme tekrar gelen husus bu. Yazıyla da YSK'ya bildiriliyor. Yazışmalar var elimizde. Seçmenler üzerinde çalışma yaparken bu veriler başka şekilde dışarı da çıkıyor

• Hayır, katilmiyorum
    80% (8)70% (19)73% (27)Oy Ver
  • Evet, katılıyorum
    20% (2)30% (8)27% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• İnanmıyorum Sadece Atatürk'ü kullandıklarını düşünüyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben eski bir chp li olarak o zaman da halkın partisi olmadığını bilirdim akp diye hakaret ettiğimiz partililer her insana yardım ediyordu bir gün bir dilenci götürdüm benide çok iyi tanıyorlar gençlik kollarında yım o zaman otobüs parası istiyor 30 tl filan o zaman gittim ben de para verdim 5 tl ve ne oldu biliyormusun hiç biri yüzüme bile bakmadı adamı gönderdim döndüğümde onlar dolandırıcı dediler ondan vermedim dediler yani anlayacağınız chpli insanların geneli kendine müslüman

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamam da ysk nın güvenliğinde bu bilgiler İzmir ne alaka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2009 da C-W başkanı ysk'yı uyarıyor bu konu hakkında. Tedbir almazlar ise mahkemeye vereceklerini söylüyorlar. Ysk böyle bir şey olsa bile mahkemeye veremeyeceklerini iletiyor. Bu uyarıdan 1 hafta sonra bilgiler çalınıyor. Yani olayın bence ne chp ile ne de paralel ile ilgisi var.

0|0
    0|0
  • Boşver reis takilsinlar onlar kafalarına gore. Atatürk gelse CHP kapanacak dese Atayi dinci diye öldürmeye kalkarlar

2|2
    0|0
  • Hiçbir parti halkın partisi değil bence.

0|0
    0|0
  • Bukalemun gibiler bunlar. denize dustuler mi ahtapota sarilirlar

1|0
    0|0
  • Her b. kluk chpden cikiyor

0|1
    0|0
  • Olabilir yatmışdır birilerinin önüne milleti vatanı düşünüp siyaset yapan birilerini görmek istiyor artık insan

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|1
    0|0
  • Bu olayları geçelim, Chp gene halkın partisi değil, Chp bitmek üzere.. Sürekli yanlış politika.. Başta yıllardır alakası olmadığı Atatürk'ün yoluna dönmeli ve kılıçdaroğlu acilen gitmeli..

0|0
    0|0
  • Zaten, Ensar vakfındaki tecavüzcü de " komist marksist." sarın başkalarının üzerine...

0|1
    0|0
Yükleniyor...