Birinin Hemcinsini Şehvetle (Aşkla) Öpmesi 70 Bakireyle Zina Yapmak Gibiymiş İnsanlar Bu Günahı Nası İşliyor?

Eşcinsellik resmen zina yapmaktan 70 kat daha fazla günahmış ve zina yapmak ki en büyük günahlardan buna rağmen nasıl insanlar bu kadar kör olabiliyor?

1|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yüz bin defa söyledim yine söyleyeceğim bıkmadan söyleyeceğim 1) herkes dindar değil 2) insanlar bu şekilde doğuyor o zaman o çok büyük allahın böyle yaratmasaymış 3) bu bir hastalık değil tedavi gibi bir süreci yok 4) sen eşcinsel değilsen ne karışıyorsun kendi işine bak kadınlar sana mı sulandı gece gece

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu sayıları oranları kim uyduruyor yahuu?
    Günahların derecelerini kimse bilemez.

0|1
    0|0
  • Bugüne kadar öpüştüğüm insan sayısını ben bile hatırlamıyorum. 63351828733 bakireyle yiyişmiş kadar olmuşumdur herhal😂😂

0|0
    0|0
  • Kim diyor onu? 7 büyük günah içinde zina yoktur en büyük gunahlar insanların insanların hakkına girdiği suçlar

0|0
    0|0
    • Nasıl yok ya
      1- Katl
      2- Zina
      3- Şarap
      4- Ukuk-u valideyn (yani kat-ı sıla-i rahim),
      5- Kumar
      6- Yalancı şehadetlik
      7- Dine Zarar verecek bid'alara taraftar olmaktır.

• cahilsiniz yahu listeye gel SARAP yaziyor yahu ahahhaha

• Yav bırakın şu o. rospu karıyı kendi haline. Ona ancak acıyorum😀

• Eger dende escinsel olsaydin onlarin ne hissetiklrrini anlamak icin rmpati yapsaydin bu soruyu sormadın.

0|0
    0|0
  • gibiymis diye yazarak zaten bundan emin olmadigini belirtiyorsun... ben zaten bunun yalan oldugunu biliyorum... kim buluyor nerde yaziyor bu rakamlar bir acikla bence

0|0
    0|0
  • Hastalik resmen

0|0
    0|0
  • Dindarlarin cocuklara tecavuz ettigi bir ulkede bu cokta yadirganmamali

1|1
    0|0
    • Onlar sözde Müslüman onlar adı altında İslamı kirletmeye çalışıyorlar.

• Oylede memleketin yarindan fazlasi bahsettigin gibi ne yazik ki ve biz onlara gore dinsiz imansiz insanlariz

• Evet Müslümanlar en büyük ırz düşmanı😀

• Evet hemcins isi buyuk gunah Allah muhafaz hepimizi

0|0
    0|0
  • Bunu tersten okursak ben 2 defa hemcinsimi şehvetle öpmüş mü oluyorum?

0|0
    0|0
  • ılk defa senden duyuyorum boyle bırseyı

0|0
    0|0
  • “Erkek erkekle, kadın kadınla yetinmedikçe, kıyamet kopmaz” (Hatib)

“Lut kavminin amelini işleyen melundur” (İ. AHMED)

“Erkek erkekle, kadın kadınla yetinirse, ümmetim helâk olur” (Hâkim, Beyheki)

1|0
    0|0
    • Yazık insanlara bide bazen tartışıyorum böyle insanlarla nasıl büyük bir aşkla savunuyorlar yaptıkları şeyi bir bilsen.

• Dua edelim kardeş Rabbim hepimizi ıslah eylesin.

• Boş boş konuşmayın ergenler yatın zıbarın😀

Kızlar Ne Diyor 3

• tanri escinsellige karsiysa erkeklerin g noktasini neden anusun derinliklerine koymus ben onu merak ediyorum? prostat orgazminin gerekcesi dine gore nedir? Her sey kitapta var ya ondan soruyorum.

1|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz

1|0
    0|0
  • yemin ediyorum insanlarAllah' ı unuttu

0|0
    0|0
Yükleniyor...