Karaktersiz insanları nasıl anlarsınız?

Karaktersiz insanları nasıl anlarsınız? Bunlardan tamamen uzaklaşmak için ne yapmalıdır?

0|2
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Karakter tespiti yapabilmek için önce kişinin kendinde karakter mekanizması güçlü olmalı.. Kendi de ondan farksızsa anlayamaz zaten..

Karakter mekanizması güçlü olan da, bir sözünden, bir davranışından, bir bakışından, bir tutumundan rahatlıkla notunu verir..

Güçlü karaktere sahip olanlar, münasip dille ondan uzaklaşmasını bilir.. Gerek sözüyle, gerek davranışıyla..

#Vesselam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İki yüzlü ise arkadaşlarının hakkında sana gıybet yapıyosa, çok fazla yalan söylüyosa karaktersizdir.
    Onunla hiç bir özelini paylaşma, tüm iletişimini bir anda kes. Çünkü koynunda beslediğin yılan bir gün senide sokar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• karaktersiz insan karaktersizdir işte şakayı bile kakaya çevirir bazen
    haksızken haklı gibi görünmeye ve olayı çarpıtmaya üstünlük kurmaya devam etmeye çalışır. çokça küfürlü konuşur -ve her zaman ben haklıyım der. empati duygusuzluğu vardır.
    allah bizi, kendini her zaman haklı görenlerden korusun.

2|0
    0|0
  • kolay anlarim.

1|0
    0|0
  • Karaktersiz oldukları için zor anlaşılır,
    Girdiği kaba köre şekillenir böyle insanlar...

Dikkatli gözlemlemek lazım, halini hareketini sözlerini, menfaatçi ve çıkarcıdırlar...

Açık ve net şekilde ifade edilip ilişki bitirilmelidir...

1|0
    0|0
  • bir insanın gözünün içine bak, senden kaçırıyosa eğer gözlerini karakteri zayıftır.
    Sevgilisi yanındayken başka kızlarla gereğinden fazla samimiyse aranıyodur, karakteri zayıftır.
    Kızların fiziksel özelliği ile ilgili görüşlerini herkesle paylaşıyosa karaktersizdir.
    İnsanlarla dalga geçiyorsa yüzde yüz karaktersizdir...

1|0
    0|0
  • Her türlü belli ederler

1|0
    0|0
  • Davranışlarıyla.

1|0
    0|0
  • Başkalarına karşı davranış, düşünce, eylem ve gözlemlerini bir arada inceleyince ortaya çıkan şey negatifse siz pozitifse li :D

1|0
    0|0
  • Ben artık uzmanı oldum bunların apla.
    Dötünden tanıyorum 😃

2|0
    0|0
  • Heme. Anlarım

1|0
    0|0
  • konuşmasıyla

1|0
    0|0
  • Davranıs

1|0
    0|0
  • etrafındaki insanlara nasıl hissettirdiğine bakın iyi hissettiriyorsa iyidir kötü hissettiriyorsa kötüdür

1|0
    0|0
  • süt dilimleri mesela

1|0
    0|0
  • ya yola gideceksin, ya da oturup içeceksin. bu doğru tespittir.

1|0
    0|0
  • Eskiden anlardım şimdi değil

1|0
    0|0
  • oyle insanlar kendilerini belli eder

1|0
    0|0
  • Cok tutarsız olurlar cook

1|0
    0|0
  • anlamam

1|0
    0|0
  • çok konuşan kişilerden

1|0
    0|0
    • asla iletişim kurmam.. ve onu dıyer ınsanlar aracılıgyla kendimden nefret etmesini saglamaya çalışırım

Kızlar Ne Diyor 9

• Hemen gelip belli ediyorlar askım
    Hatta gözleriyle ben karaktersizim adam değilim diye bağırıyorlar. Fakat lafa gelince de her şeyin en iyileri onlar

1|0
    0|0
  • Zaman geçtikçe gösterir kendini zaten

1|0
    0|0
  • fingirdek bir dediği bir dediğini tutmayan dansöz gibi kıvıranları mesleğimden gelen alışkanlıktan anlıyorum muhatap olmuyorum pekte yanılmaıyorum oluyorsa nadiren :)...

1|1
    0|0
  • kolay olacak ama karekterinden. Kendini belli ediyor

1|0
    0|0
  • Hal ve hareketlerinden, etrafa olan tutumundan , hakkında çıkan duyumlardan falan anlaşılır.

1|0
    0|0
  • Anlamak zor degil onlar kendini belli eder

1|0
    0|0
  • zaman gösterir

1|0
    0|0
  • Anlayamazsınız...

1|0
    0|0
  • güzel kardeşim gülüşü diye bir tabir var, böyle yandan yandan. Ha ışte onlar karaktersiz :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...