Anketli Soru. Eşcinsel bir ailenin çocuğu olmak sizin için sakıncalı olur muydu (Türkiye olarak düşünmeyin)?

Anketli Soru. Eşcinsel bir ailenin çocuğu olmak sizin için sakıncalı olur muydu (Türkiye olarak düşünmeyin)?

• Sakıncalı olmazdı
    24% (5)24% (7)24% (12)Oy Ver
  • Gay ailenin çocuğu olmak sakıncalı olmazdı
    10% (2)3% (1)6% (3)Oy Ver
  • Lezbiyen ailenin çocuğu olmak sakıncalı olmazdı
    0% (0)3% (1)2% (1)Oy Ver
  • Sakıncalı olurdu
    43% (9)62% (18)54% (27)Oy Ver
  • Bilemiyorum, emin değlim
    23% (5)8% (2)14% (7)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Almayayım ben, zaten onların çocuğu olmazdım ki, birilerinin çocuğu olurdum onlar beni evlat edinmiş olurdu. Zaten Allahın yarattığı düzen de bu. Kadın kadından erkek erkekten çocuk yapamaz. Hakkın yolu bellidir

0|0
    0|0
    • bir kurgulayalım annen yarın gelip sana diyor ki sen evlatlıksın şimdi bunca yıl seni yetiştirenler mi ailen biyolojik ebeveynlerin mi?

• doğru olduğunu düşünmüyor olabilirsin ama psikolojik özürlü deme hakkın yok yargılama hakkın da yok doğru bulmuyorsan farklı yol izlersin ki izliyorsun saygı duyarım benim yoluma da taş koyma ama

• @__Destina__ sanki ben dediğimi yapacaksın. Ne alaka taş koymak falan ya

En İyi Kız Görüşü

• tabii ki istemezdim kim ister ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• olmak istemezdim ve tanimazdim o kişiyi
    büyük de konusmiyim ama cocuklarimdan bir tanesi eşcinsel olsun istemem tabii

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ailenin çocuğu olmak sakıncalı olmazdı

0|0
    0|0
  • Sakincali olurdu

0|0
    0|0
  • Neyse bisey demicem. Anketteki cevabim sakincali olurdu

0|0
    0|0
  • Bu bizim seçimimiz değil bana sorsan istemem ama takdiri ilahi birileri oluyor. Bizde olabilirdik.

0|0
    0|0
  • Sevmedim

0|0
    0|0
  • Türkiye olarak düşünmeyelim, Yurt dışına kaçıcaksınız demek

0|0
    0|0
  • Eşcinsel ise nasıl çocuklarını olunuyor? Saçma sapan konuşmayın la

0|0
    0|0
    • evlat edinme diye bir olay var hani hiç duydun mu bilmiyorum?

• @__Destina__ evlat istiyorsa kendisi doğanın gerçek biyolojisine uyup, karşı cinsle evlensin. Hangi beyinsiz yapı, eşcinsellere evlat verir ki

• hangi beyinsiz yapı 9 ay karnında taşıdığı çocuğu çöplüğe bırakıyorsa onlar saygısızlık etme kimseye oradan oturup insanları eleştirmek kolayınıza gidiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• sakıncası olmazdı kesinlikle eşcinsel ailelerin çocukları inanılmaz mutlu bir ortamda büyüyor sevgi dolu bir ailede büyüyor

0|0
    0|0
  • Olmazdı niye olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...