Kapat

Anketli Soru. Eşcinsel bir ailenin çocuğu olmak sizin için sakıncalı olur muydu (Türkiye olarak düşünmeyin)?

Anketli Soru. Eşcinsel bir ailenin çocuğu olmak sizin için sakıncalı olur muydu (Türkiye olarak düşünmeyin)?

• Sakıncalı olmazdı
    24%(5)24%(12)Oy Ver24%(7)
  • Gay ailenin çocuğu olmak sakıncalı olmazdı
    10%(2)6%(3)Oy Ver3%(1)
  • Lezbiyen ailenin çocuğu olmak sakıncalı olmazdı
    0%(0)2%(1)Oy Ver3%(1)
  • Sakıncalı olurdu
    43%(9)54%(27)Oy Ver62%(18)
  • Bilemiyorum, emin değlim
    23%(5)14%(7)Oy Ver8%(2)
  • Diğer (Belirtiniz)
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Almayayım ben, zaten onların çocuğu olmazdım ki, birilerinin çocuğu olurdum onlar beni evlat edinmiş olurdu. Zaten Allahın yarattığı düzen de bu. Kadın kadından erkek erkekten çocuk yapamaz. Hakkın yolu bellidir

0|0
    0|0
    • bir kurgulayalım annen yarın gelip sana diyor ki sen evlatlıksın şimdi bunca yıl seni yetiştirenler mi ailen biyolojik ebeveynlerin mi?

• doğru olduğunu düşünmüyor olabilirsin ama psikolojik özürlü deme hakkın yok yargılama hakkın da yok doğru bulmuyorsan farklı yol izlersin ki izliyorsun saygı duyarım benim yoluma da taş koyma ama

• @__Destina__ sanki ben dediğimi yapacaksın. Ne alaka taş koymak falan ya

En İyi Kız Görüşü

• tabii ki istemezdim kim ister ki

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• olmak istemezdim ve tanimazdim o kişiyi
    büyük de konusmiyim ama cocuklarimdan bir tanesi eşcinsel olsun istemem tabii

0|0
    0|0
  • Lezbiyen ailenin çocuğu olmak sakıncalı olmazdı

0|0
    0|0
  • Sakincali olurdu

0|0
    0|0
  • Neyse bisey demicem. Anketteki cevabim sakincali olurdu

0|0
    0|0
  • Bu bizim seçimimiz değil bana sorsan istemem ama takdiri ilahi birileri oluyor. Bizde olabilirdik.

0|0
    0|0
  • Sevmedim

0|0
    0|0
  • Türkiye olarak düşünmeyelim, Yurt dışına kaçıcaksınız demek

0|0
    0|0
  • Eşcinsel ise nasıl çocuklarını olunuyor? Saçma sapan konuşmayın la

0|0
    0|0
    • evlat edinme diye bir olay var hani hiç duydun mu bilmiyorum?

• @__Destina__ evlat istiyorsa kendisi doğanın gerçek biyolojisine uyup, karşı cinsle evlensin. Hangi beyinsiz yapı, eşcinsellere evlat verir ki

• hangi beyinsiz yapı 9 ay karnında taşıdığı çocuğu çöplüğe bırakıyorsa onlar saygısızlık etme kimseye oradan oturup insanları eleştirmek kolayınıza gidiyor

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• sakıncası olmazdı kesinlikle eşcinsel ailelerin çocukları inanılmaz mutlu bir ortamda büyüyor sevgi dolu bir ailede büyüyor

0|0
    0|0
  • Olmazdı niye olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...