Sızce otekelestırmıyormusunuz?

merhabalar ben bes aydır kapalıyım dahha oncesnden mını etek gyınen saclarında mor ve kızıllar olan pırcıng takan bır kızken zamanla skldm ve kapalı bayanlar cok hosuma gttı sonra bırıle tansdm ve kapandm ama cdden kapalılık cok zormus ınsanlar bze cok hakszlık yapıyor sankı bızım nefsımız yok mesıh kızıymısz gbı davranıyolar yok neden makyaj yaptın yok neden bu kadar bakımlısın ya arkadsm bu benım sevabım benım gunahım neden bu yargılama ben bu sekıl memnunum mutluyum hı bırde ben hıc ınsanları yargılamadm ama yargılanmak cdden zoruma gdyor resmen otekılestırıyorsunuz artık o ne gyms bu ne gyms karsmayn

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sen Allah için kapandıysan. Gerisi mühim değil. Mesihin benim, senin ve inkar ettikleri halde onların Yaratıcısı olan yüce Allah herkesi huzurunda toplayacaktır. Sonra sen kazandıysan rızasını yırttın. Ama onlar kazanamadıysa yandılar. Bu yönden düşün kardeşim. Bunlar böyle medeniyet adı altında her pisliği yapar. Demokrasi der saygı der ama bu demokrasi ve saygı onlar içindir. Sen onların kafasında olmadığın için değil. Ayrıca o yargılayan dönüp kendi kıçına baksın. Burunları b. ktan çıkmıyor. Zaten onlarda kafa olsa herkese insan gözü ile bakarlardı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin haddi degil kimseye karismak:)) Bunu soylemeseydim olmazdi 😆
    Kapali olur isterse sokakta opusur bu beni ilgilendirmez. Ilgilenenlerin mahalle dedikodusu yapmak kanina islemis oldugundan, ben dikkate almiyorum. Hatta zararli ve guvenilmezler. Yarin bir gun bende yadirgadigi bir konuyu oraya buraya abarta abarta otmeyecegi ne malum.
    Gerci ben kolay kolay cekinmem yaptiklarimdan dolayi ama gereksiz, uzak durmak iyi.
    Din konusuna her ne kadar isinamasamda soz konusu hemcinsim olunca dayanamiyorum. Kapali kadinlara bariz haksizlik, baski var. Ustelik hadleri olmadiklari halde insanlar yapiyor bunu.
    Ama kapali kadinlarda aciklari namussuzlukla sucluyor. Onlarinda kendilerini kutsal gorup, bir bir konusmalarini kesmeleri lazim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kapali diye makyaj yapmasin mi onun istegi bakimlida olur makyajda yapar ayni zamanda kapanir ne var bunda

1|0
    0|0
    • ıste kapalı ınsan makyaj yapamaz yolda gulemez cok renklı gıyınemz boyle devam eder gder

• Aldirma sen onlari :)

• Başlıktan şüphe ettim.

0|0
    0|0
  • Hayatini yasa ama insanlara takilma insanin icinde olacak her sey kapanmakla bitmez kul gunahini kendi bilmeli

0|0
    0|0
  • "otekelestırmıyormusunuz" şu yazıda ki asalete bakar mısın.

0|0
    0|0
  • Bu senin kararın , insanlar saygıyı elbet öğrenecekler

0|0
    0|0
  • günümüz kadınları kapalı olmayı sadece saçı örtmekle kavrıyor oysa ki bir inceleseler

0|0
    0|0
  • Kapanınca noluyo ki,

0|0
    0|0
  • '' Zamanla sıkılmış ve kapanmış '' gördünüz mü?

0|0
    0|0
    • evet hayattan skldm herseyın bos oldugunu gordum

• İnandığın dinde ''Sıkıldıysanız gelin kapanın '' demiyor.. Neyse istediğin gibi yap.

• bencemi okumalarını tavsiye ediyorum buraya da ufak bir değinme yaptım

0|0
    0|0
  • öyle takmıycaksın onları imreniyorlar birazda

0|0
    0|0
  • Herkes bir şey der sen canını sıkma en güzelini yapmışsın başını açsan yine susmaz o cahiller cahil insandan korkacaksın

0|0
    0|0
  • Tesettürlü olmak zordur çünkü tam tesettür gerekir

0|0
    0|0
    • ben nefsımı torpuleyebıldıgım kadar torpuledım bı bayanın saclarından vazgecmesı cok zor

• Erkeğin tesettürü göz kapağı her tarafta karşı cins olduğuna göre bakmamakta çok zor ama elimizden geldiğince bakmıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Lady Gaga'nın kapanması gibi bir şey olsa gerek senin kapanman :D Ben kapalı sevmiyorum prensip olarak. Kişisel algılama. Ama sevmiyorum zorla mı? Bir kere sevecek oldum. İyi davrandım evimi açtım. Evimde ak parti muhabbeti yaptı. bir daha sevecek oldum. Ben hayatımdaki kapalılar kadar çirkef insan tanımadım. Giydikleri bakımları umrumda değil de elini beline koyup mahalle karısı moduna giriyorlar ya işte o zaman deliriyorum. Not : Evet , önyargılıyım.

0|0
    0|0
    • Bir daha sevecek oldum demişim ya birkaç anı daha anlatacaktım vazgeçtim :D Kapalı arkadaşım hiç yok. Ne zaman olacak olsa falso oldu çünkü. Piercingli kızıl saçlı tiplerle de arkadaş olmuyorum. Sıradan kişiler tercihim :D

• yalnız sunu ayırt et kapalı herı ınsan aydın olacak dıye bır kaıde yok acık olan her ınsan acık goruslu olacak dıye bır kaıdede yok kendın soylemıssın onyargılıyım dye o yuzden yorum yapmama gerek de yok

• Sen kapanmak istediysen buna hiç bir parti hiç bir kişi müdahale edemez. Kapanmak Allahın emridir. Hiç bir siyasi partinin kişinin güdümünde değildir. Sen onları sevmiyor olabilirsin. Kaparsın kapını. Konuşmazsın muhabbet etmezsin. Allahın emrini baz al. Önemli olan bu. Hesap gününde herkes yaptıklarının hesabını verecek. Ona dikkat etmek lazım.

• Evt ama bu tür kisilerle genelde türkiyede ugrasirsin. Avrupa da okadar dar düsünmüyor insanlar. Herkesin gînahi kendine zaten. Kimse kimseyi yargilayamaz

0|0
    0|0
    • kesınlıkle

• Bosver millet yasamadigi seyler hakkinda kolay düsünceye ve fikire sahip olur. Ve ahkam keserler. Zannedersin hepsi sütten cikmis akkasik. Ben sabirsiz oldugum icin aninda patlarim böyle haddini bilmezlere. Rabbimden baska kimseyi ilgilendirmez yaptiklarin, sen kendinden emin olduktan sonra

• Merak etmeyin siz bacısınız bu ulkede😁 biz namuzsuzuz teşirciyiz

0|0
    0|0
    • cok yanlıs bı zıhnıyet

• Bakış açısı oyle ama ülkemizde

Yükleniyor...