Flashimdaki klasörler acilmiyo neden olabilir nolur yardım edin ya 😢?

3000 tane fotoğraf vardı içinde şimdi hiç bir dosya acilmiyo başka PC dede denedim içi boş bütün dosyaların nasıl geri gelicek 😢😢

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Flasha gir klasör seçenekleri diye bir şey ara pencerede, tıkla, görünüm seçenekleri gibi bir şeydi adı sanırım oraya gel gizli dosya ve klasörleri göster de tamam de. Dosysların göründüyse sıkıntı çözüldü olmadıysa Google'a kısa yol virüsü yaz çıkan sayfalarda cmd açın... Komutunu yazın diye anlatıyorlar dediklerini yap görünmesi lazım, dosyalar geldikten sonra fotolarını al başka bir şey varsa onlara tıklama onları kopyalama, sonra flashı biçimlendir sonra bitdefender'ın internet sitesine gir oradakilerden birini 1 aylık ücretsiz dene onla bilgisayarını tarat sonra flashı tak tarat, temiz temiz kullan :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim hallettim 😊

En İyi Kız Görüşü

• flash açılınca arama kısmına klasörün ismini yaz çıkar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Flash I taktıktan sonra içine girip adres çubuğuna tıklarsanız içindeki klasörleri listeler oradan seçip içine girdiğinizde dosyaları görürsünüz

1|0
    0|0
  • Nasıl açılmıyor az bilgi verir misin

1|0
    0|0
  • flashın içine gir sağ tıklayıp yeni klasörden winrarı seç , flashın içine winrar gelecek o winrarı aç ordan flashına gir nir bak gözüyküyor mu

1|0
    0|0
    • Çok sağol ya Allah razı olsun geldi fotoğraflar bidaha bişey olmaz inşallah çok teşekkür ederim

• Rica ederim ama fotografları pc ye kopyalayıp flashını biçimlendirsen iyi olur

• Tamam teşekkürler 😊

• Yardım ederdim de değmez... sonrasında teşekkür bile etmiyorlar.

1|0
    0|0
  • Silinen fotolari feri getirme programi diye ara google amcadan anlatimli programlar var crack li olanlardan indir isini görür

1|0
    0|0
  • Detay versen biraz. Nasıl bir sorun

1|0
    0|0
  • Virüs girmiştir o yüzden açılmıyor

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun su iç artık

1|0
    0|0
    • Ciddi misin ya ağlamaya başlıcam Şu an