13 yasindaki kiz kardesimin sevgilisi var ona bunun icin yasinin uygun olmadigini nasil anlatirim?

Ya arkadaslar dedigim gibi 13 yasinda bir kiz kardesim var ve sevgilisi var bunun icin yasinin uygun olmadigini nasil anlatabilirim ve dinimizcede uygun olmadigini onu uzmeden rencide etmeden ve korkutmadan yapmak istiyorum ya allah rizasi icin bir yardim edin vallahi caresizim ya napacagimi sasirdim konustum bir kere bu konuyu yalan soyledi bende bisey demedim urkmesin diye of ya

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Birak halina kizim o da hayati ogrensin her dakka birini korumak ona iyilik yaomak degil tam tersidir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Örnekler ver bu yaşta bu ilişkilerin sürmeyeceğini söyle. Büyüdüğünde birini sevdiğinde bunların sorun olarak karşısına çıkabileceğini söyle

0|0
    0|0
    • Soyledim aynilarini hemde bana hak verdigini soyledi ama yalan soylemis benden korkuyor ondanmi rahatca soylemiyor yalana basvuruyor aceba ya valla kahroluyorum ya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• bence yanlış düşünüyorsun. abla olarak onu takip et kendine ve etrafına zarar vermediği sürece gayet normal hele bu devirde. sen onu vazgeçirmeğe çalışırsan bir şekilde o arkadaşı daha değerli olacak ve yapmayacağı şeyleri yapmaya başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Kendinden örnekler vererek yap. Ben o şekilde konuşuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...