Avrupalı erkekler nasıl tavlanır?

deneyimleri olanlar ya da bilgililer akıl versin. sıfırdan başlayanlar için tavsiyelernz nelerdir?

Güncellemeler:
eee?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Roman larda Avrupalı, ingilizlerde bacım, hangi yöreye baktın sen

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• amaaaan gavurlardan uzak dur bence. pisler pis. kıçlarında afedersin bkla gezerler, suya sabuna el sürmezler, bir de sünnetsiz olmaları daha da iğrenç. ben bir yurtdışı gezimde biriyle tanıştım adamı gör çok yakışıklı bana kafayı taktı, orda bir iki çıktık ama gitmiyor başımdan, evlenmek istiyor fakat bunun için herşeyi benim yapmamı bekliyor, istemiyorum 3 yıldır peşimde. cimriliklerini hiç demiyorum bile. ama çok iyi biri olduğuna inanıyorsan sadece bak gülümse türk erkeklerinden daha mütevazıca yaklaşırlar...

0|0
    0|0
    • onunla yattın mı

• @birerkeksoruyor olmadim. Bikac kere yemege ciktik vazgectim ben ama o vazgecemiyo

• ha anladım peki soran sen niye en iyi seçtin lafına uyup vaz mı geçtin yoksa gelmişken bir kızı da en iyi seçeyim mi dedin

Erkekler Ne Diyor 5

• normal türk erkeği gibi tavlanır ama tavladıktan sonra 1 değil 5 trip at bağlanırlar hemen bizim gibi soğumuyorlar :D

0|0
    0|0
    • hadi ya tripi seviyorlar yani

• Erkekleri bilmiyorum ama kızları iki saat içinde veriyorlar

0|0
    0|0
  • neden avrupalı erkek merklısısın Türk erkeklerinin suyu mu çıktı ne sanıyorsun onları

0|0
    0|0
    • daha yakışıklılar

• türk erkeklerini beğenmiyor musun

• bırak gavuru benimle sevgili ol ben daha yakışıklıyım uzun saçlı mavi gözlü 1,91boyundayım hem milf fanatizm var :D :D

• 45 üstüsün ölecen ne tavlamasından bahsediyon :D

0|0
    0|0
  • benim üstümde bir dene bakalım :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...