Terminalde yardıma ihtiyacı olanlara yardım eder misiniz?

Bavul çoğu zaman kendimden büyük olduğu için merdivenlerden çıkarmak aşırı zor oluyor. Bazı kişiler yardım etse de çoğunun umrunda olmuyor yardım etmek, peki siz yardım ediyor musunuz?
Terminalde yardıma ihtiyacı olanlara yardım eder misiniz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• genellikle yardım etmeye calışırım, insana huzur veriyor iyilik, yardım severlik

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim genelde kolum boşsa yardım ederim genelde dolu oluyor maalesef

0|0
    0|0
  • Ederim. Genç yaşlı fark etmez.

0|0
    0|0
  • Genelde o bavulu taşımak için yardım teklif edenlere direk ay bu kro bana yürüyo yaftası yapıştırdığınızdan olmasın?

0|0
    0|0
    • Genelde amcalar yardım ediyor hiçbirine de o tavırla yaklaşmadım.

• Çünkü amcaların genelinin o tür bir gayesi olmuyo ya da kadınlara daha güvenilir geliyolar. Örn. Otobüste boş iki koltuk var birinde hemen hemen yaşıt bir erkek diğerinde 60lı yaşlarda bir amca oturuyorsa kadın gider o amcanın yanına oturur. Hep böyledir bu durum. Siz de haklısınız piyasada bolca sırf yanındaki kadına temas edebilmek için bacaklarını ayırıp oturan öküzler de mevcut. Erkeklerin çoğunluğunun aynı karaktere sahip olması kadınlarda aşılamaz bir önyargıya sabep oluyo haliyle. Az önce genelleme yaptım kusura bakmayın ama genelleme mağduru olduğumuzdan çok sütten ağzımız yandı.

• umrumda değil

0|0
    0|0
  • olmam

0|0
    0|0
  • Etmem :D

0|0
    0|0
  • Güzel bir kadınsa ederim. Ya da ihtiyarsa

0|0
    0|0
  • ma tabıhi yardım ediyıh kadınler guldür ma çiçahtır :) heç onlare bavol taşıtırmıyıh yuav :D

0|0
    0|0
  • Gözüme carpacak kadar offlayıp pufflamıyorlarsa yardım ederim tabikide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...