Rezil oldum :(( ?

Merhaba Arkadaşlar. Ben hergün spor merkezine gidiyorum. Güzel bir kız var ara sıra bakışıyoruz. Bugün çok kötü bişey oldu. Koşu bandının arkası doluydu. Arkadaşın koştuğu yerin yanına basıp ineyim dedim. Tam o anda kıza bakıyordum. Dikkatsizlik sonucu ayağım arkadaşın koşu bandına takıldı. Ben o an yere düştüm. Kız hiç gülmüyordu. Başka yöne bakıyordu veya bakıyormuş gibi yapıyordu. Ama kesin görmüştür. Tam karşısında düştüm. Hemen geri kalktım ama sonrasında kaçacak köşe aradım. Kızın yüzüne bakamadım. Ne yapacığımı bilmiyorum?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kiza bakarsan boyle olur. Git yarin acik acik soyle kiza kizlar bunlardan hoslanir

0|1
    0|0
    • Tam ineceğim sırada gözüm kaymış işte salaklık bende :( Gidip konuşabileceğimi pek sanmıyorum...

• Seni görünce gulerse direk konuya gir ve tek kelimeyle cok rahat ol romantik olmaya da gerek yok sadece agzinin laf yapmasi lazim. Ben konusamam dersen zaten yenik başlarsın. Artik bana da sevdim atarsin 1 tane. Yarin konustuklarini ozelimden atarmisin? Bence basaracaksin kendine güven

• Biraz zaman geçsin öyle deniyeyim konuşmayı. Konuşunca ilk sana mesaj atıcam :) Sağolasın moralim düzeldi bir parça...

Yükleniyor...