Yabancı arkdaşım?

Arkadaşlar koreli bir arkdaşım var ve çok iyi anlaşıyoruz, bazen kelimelerde tıkanıklık oluyor fakat çok tatlı ve sevimli birisi, ayrıca hoşgörülü. Onunla sohbet ettikçe ingilizcem gelişiyor, kültürlerini öğreniyorum daha çok. Ve bu çok güzel bir şey bana göre. Bazen iletişim kurarken birbirmizi anlamakta zorlanıyoruz. Ne yapmam gerekir ya da bu olay hakkında düşünceleriniz

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yabancı biriyle ya da birileriyle arkadaşlığın en güzel tarafı ister istemez yabancı dilin özellikle ingilizcen gelişio. Aynı durum bendede var inan çok faydalı. Para verip kurs yerlerine gidip konuşmayı geliştirmek isteyenler hiç uğraşmayıp bir yab. ark. edinsinler yeter. Ayrıca başka bir bakış açısıda katabiliyolar..

0|0
    0|0
    • şuanlık iyi gidiyoruz onunda ingilizcesi yok oda az biliyor ama bana türkler çok ingilizce biliyor mu sen biliyorsun felan dedi mutlu oldum :)

• banada bazıları sen nerden ing. öğrendin gibi sorular sormuşlardı çok garipsmiştim :)

• haha aynen kendim bende işte temelim sağlam sadece o dizi film izleye izleye şarkı dinleye dinleye bu noktada :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...