Oda arkadaşımı öldürsem kaç yıl yerim 😤 ?

Konuşmuyoruz bu (ş) ırfınrıyla film izliyodum kulaklığım yanımda olmadığı için hoparlörden izliyordum. Geldi oda bir şeyler açtı son ses izlemeye başladı. Söyleyin kaç yıl yerim ya da o telefonu ağzına soksam kaç yıl yerim 😡

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzına s. ç :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• öldür gitsin bende yurtta kaldım bilirim o gerizekalıları, ben telefonumu sallamıştım kafasına sonucunda hem telefonumdam oldum hemde ailemi aradılar bunun psikolojisi bozuk bir doktora götürün diye :D Ne gülmüştüm ya :D

1|0
    0|0
  • Döv daha iyi hapis yatmwzsaın korkar senden

1|0
    0|0
  • 30 yıl katıksız müebbet.

0|0
    0|0
  • Çok çirkefsin 😄

0|0
    0|0
  • 5 yıl ömrünü uzatırlar

0|0
    0|0
  • 2 gun nezarete yatar çıkarsın

0|0
    0|0
  • balkona cıkart aşağıda bişi var de tam bakarken ayakalrın tutup at aşağı kaza süsü ver ama önce ellerine eldiven giy parmak izi kalmasın

0|0
    0|0
  • Ne izliyodun merak ettim

0|0
    0|0
    • Hint filmi öyle çok seslide değil

• Inder Saru'ya derin bir aşk beslemektedir ama sevdiği kadını kendi elleriyle başka biriyle evlendirmek zorunda kalır. Böyle yazıyordu. Bende buna dayanarak İnderle evlendiğini düşündüm. ve evet kızın ölmesini beklemiyordum. Senarist güzel bir noktayla bitirmiş filmi :)

• İnderle evlendi ve öldü :'( benim oda arkadaşım ölmedi ama :(

• Ahaha :)) belki onunda kulakligi yoktur oyle deme :)

0|0
    0|0
  • avukat olarak hemen sorunu yanıtlıyorum. Eğer ağır tahrik varsa 5 yılda çıkarsın tabi şimdi ölmezsede teşebbüsten 2 3 yıl

0|0
    0|0
    • Ağır tahrikte ceza hafifliyormu yahu :D bunu öğrendiğim iyi oldu 😀

• hadi yap şu işi de bizde ekmek yiyelim

• Avukata luzüm yok kendi kendimi savunurum ben 😂 Sonuçta ondada ağız var bendede :D

• o değil de aklıma bu karikatür geldi :)

www.geyigiz.biz/.../sirfinti.jpg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu sinirle sorunlarını çözemezsin, al karşına konuş. İnsanız, başka türlü anlaşamayız.

0|0
    0|0
  • 4 yıl yersin canım afadsfsf

0|0
    0|0
  • İyi halden 15 yıldan yırtarsın

0|0
    0|0
  • O seni öldürsün bence. İlk saygısızlığı sen yapmışsın. Kafana göre rahatsız etmişsin, o da karşılık vermiş.

0|0
    0|0
  • Yağ sabir cek uyma seytana sabret sabrin sonu selamet Allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
  • sende de hata neden rahatsızlık veriyosun toplu alanı birlikte kullanıyosunuz sonuç olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...