Özgecan Aslan'ın Katilinin Öldürülmüş Olması İnsanlığın Ölmediğinin En Büyük Kanıtı Değil mi Sizcede?

Cinayet sanığı Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmittin Altındöken, konuldukları yüksek güvenlikli Adana F Tipi Kapalı Cezaevi’nde bugün saat 15.00 sıralarında saldırıya uğradı. Silah sesleri duyulurken ağır yaralanan baba ile oğlu ayrı ambulanslarla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Özgecan Aslan'ın Katilinin Öldürülmüş Olması İnsanlığın Ölmediğinin En Büyük Kanıtı Değil mi Sizcede?
Suphi Altındöken'in cenazesini kimse indirmek istemedi

Kalbine yakın bir noktaya kurşun isabet eden Ahmet Suphi Altındöken hemen ameliyata alındı. Babası Necmettin Altındöken’in de 2 kurşunla vurulduğu öğrenildi. Ameliyata alınan yaralılardan Ahmet Suphi Altındöken'in öldüğü açıklandı. Baba Necmettin Altındöken'in karın boşluğu ve kalçasından ateşli silahla yaralandığını belirtiliyor.

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sen oldurseydin ya? Adami asla savunmam ama adam oldurmeyi insanlik sayiyosan o adamin kiza tecavuzude insanlik
    Devlet o adami ya hucreye ya da ipe goturmeliydi

0|0
    0|0
    • Haklısın ben öldürmeliydim, çünkü bu ülkede bırak adamı ERKEK bile yok. Bana düşüyordu zaten onu öldürmek.

• Oh ne ala memleket. Ben gidip birine tecavüz edeyim ellerini kesip yakayım. Sonra cezaevine gireyim yiyip içip yatayım. Zaten karın tokluğuna çalışmıyor muyuz, nasıl olsa emekli de olamayacağım bende birini kesip misler gibi yaşayayım. Özgürlük çokta önemli bir şey değil hayatın tadını çıkartamıyorsan.

• inancın nedir bilmem ama adamın mezarında rahat yatcagını sanmıyorum ya da Allahın karşısına nasıl cıkacak adam öldürmek kolay olsaydı üzerime bomba yükler pkklıları öldürürdüm meclisteki sen cezavini yiyip içip yatmak sanıyosun galiba
      evet evsiz yuırtsuz sabıkalılar için iyi yer ama senin benim gibi insanlar orda yapamaz
      ben adamı beslerim demedim 3 ögün yemek veririm sandıgın içinde karanlıkta delirmesini izlerim öldürün beni diye bagırısını izlerim erkekliğini alırım

En İyi Kız Görüşü

• Özgecan öldükten sonra birileri insanlık yapsa ne yazar
    Ama yine de olması gereken olmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İnsanlık bu mu şimdi? İnsanlık bir tecavüzcüyü öldürmekle mi ölçülüyor?

Zaten başımıza ne geliyorsa insanlığı böyle şeylerde aradığımız için geliyor.

O kızın başına o olay geldikten sonra, bu herifi kazığa oturtsalar ne fayda?

0|0
    0|0
    • Hapiste beslenmesi mi gerekiyordu? Şimdi Allah'a Hesabını versin. En önemlisi Özgecan'dan aman dilemesi. Bunu bilemeyiz ama yanacağı kesin.

• Tamam sen devam et.

• Kutlama yapıyoruz 12 leş

• evet çok güzel bir haberdi iyi oldu gebersin

1|0
    0|0
  • Özge geri gelmediğine göre...

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar için ölüm ödül..
    +18 +18
    Ölmeyip her gün etleri kesilecek, kızgın demirlerle dağlanacak..😈😡😠

Belki o zaman annesinin yüreği serinlerden.

0|1
    0|0
  • birde didik didik yapacaklarmış.

Ensarı kimse didik didik etmedi

0|0
    0|0
  • Kim vurmuş acaba? Yine içerideki biri vurduysa silahı içeri nasıl sokmuş?

0|1
    0|0
  • Onu öldürende aynı bokun soyu. Şimdi bu şerefsiz belki 50 senesini o delikde geçirip sonra deliğin daha sıcağına girecekti. Onun sefil hayatını sonladırmak ona yapılabilecek en büyük iyilikdi. Ve kendisine benzeyen biri o iyiliği yaptı.

0|0
    0|0
  • Gebersin or*pu cocu iyi oldu

0|0
    0|0
  • Zalimler için yaşasın cehennem..

0|0
    0|0
  • Adelet diyelim

0|1
    0|0
  • geçte olsa adalet yerinı buldu.

0|0
    0|0
  • yapanın elleri dert görmesin bence o kişiye devlet nişanı vermek gerek

0|1
    0|0
  • Şehitler gelir günlerce bukadar konuşmassınız valla

0|0
    0|0
    • Genç bir kız dolmuş şöförü tarafından önce tecavüze uğramış ardından da bilekleri kesilerek yakılmış. Senin bacın avradın anan yok mu!!! Ne kadar rahat konuşuyorsun!

• Ben terörist leşlerine seviniyorum biri gebermedi hala yaşıyor bu güne kadar kaç şehihidimiz oldu haberin var mı

• Aynen

0|0
    0|0
  • helal olsun valla vuran kişiye keşke öldürdükten sonra tecavüz etseydiler o yavşaaaağa

0|1
    0|0
  • İçerdekiler patates soymaktan girmedi heralde içeri? Ama yinede umut var..

0|0
    0|0
  • Müstehak çok iyi olmuş

0|0
    0|0
  • İyilerin de kötülerin de tecavüzcülerin de zenginin de fakirin de bebeğinin de yaşlısının da katilinin de sapığının da fedakarının da centilmenin de ölüsünü dirisinini s ikeyim Allahınızın a. mına koyayım, birgün tüm insanlıga bebeklerinize ölülerinize tecavüz edecegim o olacak d. al yaraklar ne ağlak cıktınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Giden geri gelmiyor o yüzden pek bir kanıt göremiyorum.

0|0
    0|0
  • Bunlara cenaze yapilmaz ki

0|0
    0|0
  • Diyecek birşey bulamıyorum, ne denilebilirki?

0|1
    0|0
  • Kim yapmışsa ellerine sağlık , elleri dert görmesin

0|0
    0|0
  • bu adamı kaç zaman öncede öldürüldü demiyolarmıydı ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...