Depresyon çözümü bilen?

Tıp okuyorum stajer doktorum. Çok yoğun olduğu için kimseye vakit ayıramıyorum dolayısıyla yalnızım. Çevremde arada sohbet edecek kimse yok. Depresyondan nasıl çıkabilirim artık patlayacam yalnızlıktan..

Güncellemeler:
Bu kadar mı cevap 😳
Herkese +1..

1|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• bir kız arkadaş edinmeyi denesen olmas mı?

0|0
    0|1
    • Boş vaktim yok ki oda çözüm değil

• 4. sınıfsın galiba. Benim sevgilim de 4. sınıf tıp öğrencisi ama bana ayırdığı zaman yetiyor. Yani mutlaka vardır bir boş zamanın

• Bizim burda stajlar baya sıkıntı. 2 ayda 1 hafta boş olabiliyorum anca.

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok mu hemşire falan çevrende veya senin gibi stayjer bir sürü kız var öyle çirkin de değiller onlardan ayarla birini kendine

0|1
    0|0
  • Bende senin gibiyim nolcak böyle bilmiyorum :(

0|1
    0|0
  • Ben hemşireyim, işinin ne kadar zor stresli olduğunu anlayabiliyorum. Bana kalırsa bu depresyondan kurtulmanın çaresi biraz sosyalleşmen. Bunu bir kız arkadaş bularak ya da arkadaşlarınla aktivitelere katılarak, gezerek -bilmiyorum çılgın arkadaşların var mı varsa daha eğlencelidir.- yapabilirsin. Heh tamam zamanın çok az boş olan. Ama o boşluğu bu depresyonu yenmek için çok iyi kullanmalısın. Kız arkadaş için mesela evet tıptan birini bulursan sürekli ders çalışırsınız gibi geliyo ama eğer seversen eğlencelide olabilir. Yani seveceğin birini bulursan. Başka fakültelerdende bulabilirsin. Kısaca o boş zamanını çok iyi değerlendirmen lazımki diğer zamana kadar biraz hafiflemiş ol

0|0
    0|0
    • Nerde görev yapıyosun? Bilmem boş vaktim de spora gidiyorum fazla bir vakit kalmıyor

• Stajyer öğrenciyim ama ben İstanbuldayım. Spordan biraz zaman için kısıp yeni eğlenceli şeyler yapman gerek. Mesela örnek vereyim yurtdışına çıkmak falan beni mutlu ediyo. Eğer maddi durumunda yeterliyse 3-4 gün kafa dinleyebilirsin

• Neden ki. Sinavlar surekli mi oluyor. Sınavlardan sonra vakit kaliyor biseyler yapmak icin.

0|1
    0|0
    • Boş kalacak vakit yok ki. Bırakmayı bile düşünüyorum artık

• Ayni dert bende de var. Ama artik takmamaya calisiyorum. herkesle konusyorum. Illa 1 kisi olmasi gerekmiyor.

• Hangi fakültedesin? Burdan yazmak istemiyorsan mesaj atabilirsin..

• Depresyona bir girdin mi çıkamıyosun

0|1
    0|0
    • Çıkmam lazım yoksa okulu bırakabilirim 😂

• Bilirim şu an benim başimda da aynı durum var iki üc ayda bir hafta anca boş kalabiliyor insan ve bu yuzden de depresyona giriyor

• MERHABA LAR BENDE YEMEK YEDİKTEN SONRA ŞİŞME NEFES ALAMAMA DARALMA OLUYOR SONRA GÜNİÇİNDE STRES DEPRESYON PATLAYACAK GİBİYİM. YURTTA KALIYORUM MEMLEKETTEN UZAKTA KAYGI VE ENDİŞE BOZUKLUGU VAR. İŞTAH YOK KAFAYI YİYECEK GİBİYİM. LÜTFEN YARDIM EDİN. NEDİR BU NASIL GEÇER?

0|0
    0|0
  • Doktor olunca geçer o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...