Bir sitede tanışıp konuştuğum biri aniden neden yok olur ki?

ya insan sanal manal da olsa alışıyor birine ama sonra hiç haber vermeden yok olmak nasıl bişeydir. tamam sanal da insan rahatsız olur dimi

0|0
12|32

En İyi Erkek Görüşü

• Sanal abi ya sanal. Yemin ediyom sana birine sarilmayi onunla uyumayi o kadar ozledimki. Surda parmaklarinla iki ekrana basiyon harfler cikiyo onu karsiya gonderyon bos bilyonmu. Tamamen bos is. Dokunmak istiyo insan sevdigine , koklamak , opmek, beraber uyumak. (Cinsellik demiyorum normal uyku). Bunlari yasayali 3 4 ay gecti. 3 4 aydir bosluktayim. Bende birinu istiyorum doya diya sarilabilecegim

0|0
    0|0
    • illa sarılıp dokunmakla yaşanmaz yaknlık bence

• sana katılmıyorum. sen erkek kafasıyla dokunmak sevginin gerçek göstergesidir diyebilrsn ama duygularla baktığın zaman öyle olmuyor. siz erkekler o yüzden kolay aldatıyorsnz zaten.

• Sorannn cinsellik minsellik umrumda degil anlamiyosunnn... ben uzaktan birini sevdim 1.5 yil sevdim zamaninda 1.5 yil boyunca sevgiliydik sadece 2 kere gorustuk aramizda bir ulke vardi ulke. Ben gittim 2 seferindede. Anlamiyosun sen beni. Ben sana zamaninda yasadim ki anlatyom bunlari. Kavgalar ederdik fakat bulustuktan sonra (1.5 yilda 2 kez) 3 4 ay boyunca kavga etmezdk çünkü oyle bir mutlu olurdukki birbirimizi gordugumuze. Bu sevgidir , bu uzun suren hasretin mutluluga donusmesidir. Dunyalar senin olur. Ama ben bunlari yasadim be sorannnn 1.5 yil yasadim. Artik istemiyorum anliyomusun, sevdigim insan yanimda olsun istiyom. Bunu ilk defa yasicak biri zaten yasasin , bisey demem. Hayatinin en güzel anlarini gecirir , aklinda hep kalir. Ama bunu daha once benim gibi birde 1.5 yil yasayan biri ikinci defa tekrar yasamak istemez. O adama koyar be sorannn...

En İyi Kız Görüşü

• Belki bastan begenmedi ve hep mesafeliydi ama sen surekli yazinca cvp verdi. Simdide surekli yazismanak icin uzak durmayi tercih etti. Yani bu kadar takmayin benimde uzerime cok gelinsin istemiyorum ama karsimdaki saniyor her gun her saat yazicam ona, oyle biri degilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• cam açtık aniden elektrikler kesildi sanırım orda, şarjı da bitti demekki.. elektriklerin daha az kesildiği bir ülkeye gitmek istemeleri normal tabi. bence kesin dönecek kapatmıyorum skype ı 9 gündür

0|0
    0|0
  • Mal işte onlar. Bak bana 1 senedir burdayım hiç yok olmadım ama ne tıkırtı var ne sıkırtı var :D

0|0
    0|0
  • Bazıları var öyle, hergün baskasiyla konusup sürekli hesap kapatıp yeni hesap açanlar...
    Karaktersizler iste ; )

0|0
    0|0
  • Öyle olanları hiç umursamam

0|0
    0|0
  • sıkılmıştır..

0|0
    0|0
  • hesabı istemeden de silinebilir site tarafından

0|0
    0|0
  • Telefon numaranı verecektin o zaman

0|0
    0|0
  • S. et

0|0
    0|0
  • Neti bitmiştir

0|0
    0|0
  • sıkılmıştır asd

0|0
    0|0
  • Valla dün benim başıma da geldi gayet iyi konuştuğum biri vardi bir şakalaşma oldu sonra engeli basmış bana

0|0
    0|0
  • :D bilmem

0|0
    0|0
  • Hiç sorma ben bura bir kızla 1 ay konuştun sora yok maden tanışmayacaktiın niye günül veriyosun ki yazik değilmi karşındakine

0|0
    0|0
  • Kim ki onlar

0|0
    0|0
  • sanal sonuçta fazla bel bağlamamak lazım

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum :) Genelde gerçek hesabını vermeyen (face, twitter vs.) insanlarla yakınlık kurmamayı tercih ediyorum en güzeli :)

0|0
    0|0
  • Çok öyle insanlar..

0|0
    0|0
  • benim kız gitti bir daha gelmedi

0|0
    0|0
  • gitmesi daha güzel de o yüzden bağımlılık yapmasın bacım

0|0
    0|0
  • tanışmaya cesareti yoktur. Belkide sahte resimle sahte kimliklerle kandırdı.

0|0
    0|0
  • Hep öyle baslar ve biter madem tirsaksin niye konusauyon mk 😀😁😂

0|0
    0|0
  • yeni arayışlara geçmiştir.

0|0
    0|0
  • Boşlukmu hemen doldururuz bacım

0|0
    0|0
  • yani işte :)

0|0
    0|0
  • Bundan bende cok muzdaribim

0|0
    0|0
  • Benle arkadas

0|0
    0|0
  • evet bana da aynı oldu gerçekten arıyor insan

0|0
    0|0
  • bunalmıştır, problemleri vardır, baskı kuruyorsundur kaçmıştır, kafasında hayal ettiğiyle olmayacağını anlamıştır üzmemek için kaçmıştır vs. vs. sebep çok sen hangi kategoridesin?

0|0
    0|0
  • Di valla
    Cok haklisin
    Ister istemez uzuluyo insan.

0|0
    0|0
  • Evet erkekler daha çok etkilenir👍👍👍👍

0|0
    0|0
    • niye erkek diye ayırdn şimdi herkes etkilenmez mi

• Bayanlar daha çabuk unutuyor onu gördüm o yüzden 👍👍👍