Bizim ülkemizin kızları neden hep düz saçlı? Örgüt gibiler öyle değil mi?

Nereye baksam hep aynı tipte kızlar. Düz saçlı birde altına kot pantolon veya siyah tayt giyiyorlar. Şöyle dalgalı ve ya kıvırcık saçlı bir kız zor görüyorum.Bizim ülkemizin kızları neden hep düz saçlı? Örgüt gibiler öyle değil mi?

Güncellemeler:
...

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• bir bayan olarak niye böyle olduklarını bende bilmiyorum mesela çoğunun makyaj anlayışı beyaz yüz, kırmızı dudaklar, siyah gözlerden ibaret. Her bayanın yüzü, teni farklı ama makyajlar aynı. Üstelik bazıları bunu her kıyafetleriyle yapıyorlar yani belki ogün üstündekine daha farklı bir makyaj daha iyi gidecek... ama bunlara hiç bakmyıorlar niye böyle olduklarını bende bilmiyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cuma günü Ukrayna'dan geldim, ülkenin hatunları hayattan soğutuyor 10 hatunun anca 3 tanesi güzel denebilecek yapıda, sen çıkmış niye hepsi düz saçlı diyorsun. Düz saçı yapmak kolaydır, tararsın geçer, öbürü için bir de iki saat uğraşmak lazım çoğu yerde düz saç daha yaygın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Saclarim Kıvırcık valla. Kivir kivir

1|1
    0|0
  • Beni saçlar ahanda böyle

0|1
    0|0
  • Kivircik saci kullanmak çok zor. Duz iyidir :) hem kivircik da var ben görüyorum sen gormuyirsun demekki

0|1
    0|0
  • Benimde saçlarım kıvırcık ama fön yapıyorum😞 Fotoğraftaki gibi güzel kıvırcığım olsa keşke

0|1
    0|0
  • benim saçlar dalgalı ama düz saç çok müko beyb.

0|1
    0|0
  • Saçlar harika

0|0
    0|0
  • Ne varmis duz sacliysak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• düzleştiriyolar

0|0
    0|0
  • Aynen ha. Duz sac kotu , duzlestirilmjs falan.
    Ewww

0|1
    0|0
  • bu kız bırak kıvırcık saçı, normal saçı olmasa bile güzel

0|1
    0|0
  • düzleştiriciyle ciddi düşünüyorlar

0|1
    0|0
  • Allah'tan az görüyoruz. N güzel işte dümdüz <3

1|0
    0|0