Eşcinselim Ne yapmam gerekir?

Arkadaşlar herkese merhaba, Ailem 1 yıl oldu eşcinsel olduğumu öğreneli ve 1 yıldır hayatımı cehennem olarak yaşıyorum çünki hiçbişeye izin vermiyorlar ne hetero arkadaşlarımla gezip tozuyorum ne de çıkıp tek başıma gezebiliyorum. Her gün babam tehdit ediyor öldürcem seni vb laflar tehditler ediyor. Öğrendiğinde bıçakla üstümü gelmişti her neyse. Bu sene ygs ye girdim çok şükür puanım yeterli seviyede ama illa mersin diyorlar burda okuyacaksın diyorlar izin vermiyorlar başka üniv gitmeme. Fakat ben çok yoruldum tahammülüm kalmadı artık ailede kimseyle aram yok evde bile gizli gizli yemek yiyorum. bir ara evden ayrıldım babamda demişti nereye gidersen git diye fakat buldular 1 hafta sonra çok pişman olduklarını söylediler ama sonuç yine aynı olmuştu. Bana akıl verin ne yapayım ailem aşırı baskıcı bir aile hayatımı yaşayamıyorum resmen. Evden kaçsam mı yoksa boyun mu eğsem? Lütfen mantıklı şeyler yazın özellikle homofobikler yazmasın. Yardımınıza ihtiyacım var :(

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• 18 yasina gecer gecmez evden kac ve istedigin universiteye git. Seni bulsalarda resit oldugun icin bir sey yapamazlar

0|1
    0|0
    • En son öyle yapıcam gibi teşekkürler yorumun için

• Umarim mutlu olursun :)

• Teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• yazık işte anne baba olacak çocuğunu öldürmeye kalkarlar yobaz diyincede suçlu oluruz. özelden yaz bana

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer kaçarsan ilerde çok pişman olursun yaşın daha çok genç eşcinsel olanlara karşı değilim fakat şunu kabul etmek lazım ki bu bir hormonal hastalık ve ülkemizde psikoterapi ile tedavi edildidiğini duymuştum evden kaçarak hiçbir sorunu engelleyemezsin maalesef ki ailenden kaçınca hiçbişey değişmicek ne yazıkki bu sefer seni toplum dışlamaya başlicak çocuğun olamicak vs daha binlerce sorun bu çok kötü bir tercih normal bir insan olup güzel sağlıklı bir aile kurmak yerine bu şekilde hayatını zorlaştırma derim bir an önce tedavi ol ama bilki herşey aslında çok basit kafada bitiyor

0|0
    0|0
    • Hastalık mı? Hanfendi siz mantıklı düşünebilme durumunuzu etkiye geçirebildiğinizden emin MİSİNİZ?
      Dünya sağlık örgütü ve amerika psikiyatri derneği bunu hastalık kategorisinden kaldıralı yıllar oluyor.
      Bir insanın hasta olabilmesi için işlevselliğini yitirmesi lazımdır.
      Ayrıca sevmek hastalıksa insanların hepsi hasta sende hastasın hatta yaşayan diğer canlılar bile...
      Tercih demişsiniz gerçekten sinirimi bozdunuz biraz okuyun sorgulayın araştırın!!!
      Tercih demek bir insanın kendi iradesiyle yaptığı şeylerdir.
      Sen su içmeyi kendi iradenle tercih eder/seçersin.
      Bir insan hadi ben eşcinsel olayım diye bir şeyi seçebilir mi?
      Bu kadar homofobik bir ülkede homoseksüel olmayı seçebilir mi?
      Çok bağnazsınız
      Arkadaşa tedavi olun diye tavsiye vermişsiniz asıl sizin tedaviye ihtiyacı var çünkü homofobi bir hastalıktır. Homoseksüellik değillllll!!!
      Doğada olmayan bir şey yaşamda yer bulur mu? Hanfendi çok saçmalamışsınız.
      Bizler varken neden yok görülüyoruz

• Napalım yani hepimiz eşcinsel mi olalım

• Ne alaka? Yalan yanlış biliyorsun burdada söylüyorsun önce bir araştır zaten adam akıllı bilseydin eşcinselliğin sonradan olmicağını bilirdin

• Nasıl öğrendiler sen mi söyledin, senin tercihin senin hayatın neden byle müdahale ediyorlar diye sormak anlamsz , kaçmak çözüm değil tecrübeyle söylüyorum bunu okulunu kazan git bırakmıyorlar diye bisy yok okul tercihini yap kursunu, kredini al hak hayatına

0|0
    0|0
    • Ben söylemedim telefonda yakaladılar. Daha çok var o zamana ve ailemde aşırı baskıcı çok sıkıldım nasıl dayancam bilmiyorum o zamana kadar ve dayansam bile izin vermezler hayatta

• Teşekkürler tavsiyelerini alabilirim zahmet olmazsa:)

• Rica edrm takip at mesaj ataym özelden

• Gonlun ile aklın şehir dışında okumak istiyorsa onu yap. İkinci kez gelmiceksin bu dünyaya ve fikrimce baya güçlü bir insansin. Neden mi? Ailenle ne kadar ters düşeceğini bildiğin halde yinede acildin. Ondan senin aklından ne geçiyorsa.. onu yap.

0|0
    0|0
    • Haklısın iki defa gelmiyoruz dünyaya ve sanırım aklımı kullanıp gidicem buradan. Ben açılmadım aileme onlar öğrendiler ama ;(

• Allah hayırlı evlat versin herkese

0|0
    0|0
  • Al karsina ikisini de, otur tum hissettiklerini soyle. Bunun senin suçun olmadigini vs. ve açik açik soyle, baski altinda olmaktan biktigini, onlara bu sureçte ihtiyacin oldugunu, eger seni oyle kabul etmiyorlarsa hadi ordan olup gidecegini soyle. Kararlarina saygi duymak zorundalar.

0|0
    0|0
  • Bende eşcinselim ve ailem homofobik bende aynı sorunları yaşıyorum mesleğimiz olana kadar bunları çekmek zorundayız malesef

0|0
    0|0
  • Bende kaçtım kaç sende

0|1
    0|0
    • Çok bela bir ailem var göze alırım kaçmayı ama sonu nasıl olur bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Heteroyum bence uzaklaşman daha iyi olur. Doğuştan gelen bu hormonel bozukluk yüzünden ailen sana destek olup, sana yardım edeceğine tehdit ediyor. Bence şehir dışında üniversiteyi okumak için onları ikna et.

0|1
    0|0
    • Ne diller döküyorum bir bilsen ama olmuyorlar

• Bu durumda yapabilecegin en iyi sey. Hetero seksuel olduguna inandir onlari ben duzeldim de. Bir kiz arkadasin olsun. Rol yap univ e kadar

0|0
    0|0
    • Artık yoruldum rollerden zaten öğrenmeden önce yapmıştım onunda rol olduğunu anladılar bidaha da güvenmediler

• Tek caren bu uzgunum baska yolu yok. O insanlari bilirim anlamazlar.
      Eger yapabilirsen bir kiz bul op falan nekdar igrensende yap yoksa daha kotulerini yasayacaksin.

• Baban cidden seni tehdit ediyorise git kaç ama ciddi anlamda söylüyor ise Bulsalar bile yine kaç 2-3 hafta akıllansınlar ama unutma para vb şeyleri planlaman lazım mutlaka pişman olurlar. ilyiğin için söylüyorum... Ha yok olmuyor , kaçamıyor diyorsan eşcinsel olma ya bir insan neden olur o ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Kacmayi dene

0|0
    0|0
  • aılenı karsına alıp konusmaya calıs yapmadıysan.
    bende aynı durumu yasadım ama hıc lafı bıle edılmıyor artık.

0|0
    0|0
  • Kaç git

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için sanırım yapıcam

• Valla kardeşim vazgeçebiliyorsan vazgeç bu sevdadan erkeksen erkek kadınsan kadın olarak kal bence

0|0
    0|0
  • konuşun babanda anlaşı göster sin

0|0
    0|0
    • baban da yediremez aslan gibi oğlum var diyor dur

• ön yargılı değlim eşcinselik hastalık değil doğuştan gelen bişey

• ailen muhafazakar zor bence kendine yeni hayat kur

Yükleniyor...