Kız arkadaşınızın geçmişte birahanede çalıştığını öğrendiniz. Nasıl bir tepki verirsiniz ve bu kadın sevdiğiniz biri?

Aşık olduğunuz kadının geçmişte birahanede ya da bir barda çalıştğını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?
Şu an kardeşim dediğim erkek arkadaşımın başında böyle bir durum var. Kız borçları ve eve tek baktığı için bir kaç ay çalışmak zorunda kaldığını söylemiş. Arkadaşım kararsız çok seviyor benden fikir aldı. Özellikle erkeklerin toplu fikirinde ortak düşünceye göre ona bir fikir vereceğim. Kız artık çalışmıyor ve arkadaşıma çok sadık..
Siz sevdiğiniz kadının böyle bir işte çalıştığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• bir insanin kusurlarini ortmek sevaptir demis kusurlarini gormezden gelip sevmeye devam eden Allah'in gozunde sevilen bir kul demektir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence aksıne ona sahıp cıkması daha ecırlı bırsey. bırakmıs tevbe ettıyse bırsey denmez. yargılayıcı degıl teblıg edıcıyız

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Eğer gereçten çok seviyorsam ve bana yalan söylememiş hayatında olan biten her şeyi anlatmışsa kız ben sevdiğimin yanında olurum.. Evet zor olabilir başkaları kötü düşünebilir en kötü giderim yeni bir şehre beraber hayat kurarım.. Yeter ki ben mutlu olayım ve sevdiğim de bana sadık olsun.. Hayat mutlu yaşamak için çok kısa, mutsuz yaşamak için ise çok uzun...

1|0
    0|0
  • ne güzel hem parasını kazanmış biri hem de barda çalışan kadınlar çok iyi oluyor muhabbetleri falan

1|0
    0|0
  • geçmiş geçmiş te kalmıştır hem o kız zor durum da kaldığı için yapmış aslında ben olsaydım gurur duyardım sevgilimin ayakları üstünde durmasını onu yargılama k yerine tebrik ederdim

1|0
    0|0
  • Konsomatris mi ne bu? Eğer garsonluk falan yaptıysa büyütecek birşey yok çünkü.

0|0
    0|0
    • Bir dönem garsonmuş sonra masaya oturmuş.

• o zaman cehaletimi bağışlayın bu tür mekanların hepsini tanımamışım demek.. ben arkadaşlarla müzik dinleyip bişey içmeye gittiğim de bu kızlar tüm masalara gelip oturmaya çalışıyorlardı ve bazı müşterlerle müstehcen şeyler yaparlardı yüklü para karşılığı bu konsomatrisleri çıkarabilirdiniz...
      sizin söz konusu mekan öyle olabilir doğrudur ancak kim neden bu mekanlarda sırf yanında birşey yapmadan dursun diye masaya konsomatris alır merak ettim bana mantıklı gelmedi ama tabi siz ne derseniz odur...

• Arkadaşım demiştin ama şimdi gizliden sormuşsun soruyu, demek kendin çalışacaksın. Bence hiç bulaşma bu işlere 200 lira biraz daha artarsa daha kötü şeylerde yaparsın, para tatlı gelebilir haberin olsun.

• sıkıntı değil

0|0
    0|0
  • Ayrılırım
    herşey aşk sevgi değil

0|0
    0|0
  • Simdimi halide degismedyse bırakırım

0|0
    0|0
  • Ne olarak çalışıyor anlamadım garson gibi bişeyse tabi insan istemez çalışmasını ama çok zor kaldı başka bir yerde iş bulamadıysa ve ortam normal bar gibiyse çok sorun olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Burda sadece çalışmış ise ne sorun olucak, ama başka haltlar yemiş ise bilemem ama sadece çalışma sorun olacak birşey olmaz..

0|0
    0|0
  • hiç bilemedim :D

0|0
    0|0
  • Biraz daha fazla para için boyle yerlerde bulunmasına değmez. Daha nezih bir yerde de çalışıp evini gecindirebilir. Ben böyle bir durumla karsilassam Onunla konuşur bu durumu düzeltmeye çalışırdım. Onun tepkisi sonucu belirlerdi.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum yaşamadan bilemem ne yapacağımı

0|0
    0|0
  • ben ayrılırdım

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım

0|0
    0|0
  • bakire ise sorun olmamalıdır

0|0
    0|0
  • Kafada soru işaretiyle olmaz o iş

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmıyımda olmaz ya yok geçmiş ne kadar kirliyse önüne çıkar zaten bir bir

0|0
    0|0
  • Garsonluk ise sorun yok ama masaya oturmus diyorsun o konuda da benim hic bilgim yok

0|0
    0|0
  • Namusu ile para kazanmak için çalıştı ise bunda ne olabilir garsonluk mu yapmış

0|0
    0|0
  • Olan olmuş önemli olan gelecekte böyle şeyler yapmaması

0|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • O ortamlara girmiş bir kadının rutin hayata alışması imkansiz denecek kadar zor

0|0
    0|0
  • bence namusu ile çalıştıysa ve zorunluluktan yaptıysa affedilebilir bir durum bu

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• böyle bişeyi ben olsam kabul etmezdim ki eğer arkadaşınız mezhepi geniş biri değilse o da kabul etmez bence çünkü o kız kaçış yolu olarak arkadaşınızı bulmuş tabiki ona sadık kalcak maddi durumuda iyiyse o kız için tadından yenmez bence :D arkadaşına söyle baska kız bulsun :D

0|0
    0|0
  • benim sorun olmazdı

0|0
    0|0
  • Tepki verecek bir şey yok

0|1
    0|0
  • Onemli mi gecmis gecmistir zaten

0|0
    0|0
  • Olabilir geçmiş sonuçta arkadaşın abartiyor kiz birahane isletmemis sonuçta