17 Nisanda Yenikapı sahilde grup yorum konseri var gelecek misiniz 😊 ?

Şimdiden heyecanlıyım koroda oldugum icin dr mutluyum. Dört yüz bin kişi bekliyoruz siz de gelecek misiniz :) ?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Ankarada yapcakmisiniz?

0|0
    0|0
    • Ankarada cok sık olmuyor ama yapılır bir gün mutlaka 😊

• Olabilir tabi ama biraz zor bir iş ağır baskılar altında çalışıyoruz. Her hafta birinin kolu kırılıyor birisi tutuklanıyor... sizlere ihtiyacımız var kısacası 😊

• Ahh bilmem mi çektiginiz sıkıntıları. Merak etmeyin, biz bir oldukça susmaz sazinizin teli :)

En İyi Erkek Görüşü

• Adana'daki konserlerini kaçırıyorum fakat terör propagandası haline dönüşüyor bazen deliriyorum cemo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gelmiycem çünkü lys var :(

0|0
    0|0
  • Hayır gelmeyecegim

0|0
    0|0
  • Gelmem

0|0
    0|0
  • Ahh keşke gelebilsem. Onların hayranıyım küçüklüğümden beri. 3-4 konserine gitmişliğim var. Korodasın demek bu harika. Şimdiden iyi şanslar , iyi eğlenceler. Umarım bir sıkıntı çıkmaz ve geceyi güzel tamamlarsınız.

0|0
    0|0
  • Miting alanında mı

0|0
    0|0
    • Bir alan ama miting alanı mı bilmem 😃

Akp hükumeti sağ olsun tüm alanları yasaklıyor hukuksuz bir sekilde

• Emin ol biz adamız 😊 gecen sene bize 17 nisanda konser yasaklayip tam bir hafta sonra pkklılara konser için izin verdiler. Demek ki pkklilar adam... öcalan posteriyle askere polise el sallayan adamlara dokunmayacaksin grup yorumun konserini hukuku hice sayarak yasaklayacaksin. İşte bu akpnin siyaseti budur

• O kim ki

0|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum

0|0
    0|0