Bir kız sizi üzdü diye bütün kadınlardan intikam almak doğru mu?

bir arkadaşım var. eskiden bir kız arkadaşı olmuş kız bunu aldatmış bırakmış vs. neyse sonra bu değişmiş kalbi çok kırıkmış anladığım kadarıyla hala kızı seviyor. diğer kadınlardan intikam alıyorum. onlarla yatıp bırakıyorum ortada seviyormuş gibi yapıyorum ama sevmiyorum vs vs dedi. korkunç bir şey bu. bu insan benim arkadaşımdı. düşündüm ve böyle bir insanla arkadaş olamayacağımı anladım. bu kadar kötü bir insanla nasıl arkadaş kalabilirim? o kız seni aldatmışsa diğer insanların suçu ne dedim? ben eskiden çok hassastım ama kızlar kötü onları bu şekilde düzeltiyorum aşk acısı çeksinler istiyorum dedi. siz ne düşündünüz ben dehşete kapıldım. neden insanlar böyle kötü niyetli oldu. benide kırdılar üzdüler ama ben kimseye kötü bir şekilde yaklaşmadım. bir insanın duygularıyla oynamak hayatta istediğim son şeydir mesela ahı tutar falan korkarım ben. bu arkadaş için ne diyorsunuz?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin kucuk bir kismi kinciyken kizlarin cogunluk kismi kinci... Ne ne yapmasi? Erkekler corap degistirir gibi sevgili degistiriyorsa gevsek. Aylar aylar sonra ayrılıyorsa hoslanan tipten baktin 1 2 yili devirmisse sadik birisidir. Daha uzunlarina da adam diyoruz. Ama kizlar kinci intikam almak gibi niyeti olan cok kiz var bu sitede. Erkekler eski sevgilim sevgili yapmis mis ondan intikam alim gibi dusunceleri olmaz ugrasmazlar lan sizle eskisine donenlerin 2 amaci veya beklentisi vardir ya sizi kullaniyordur sizi tekrardan o kullandigi zamana getirmek ister ya da sirf kizsiz kalmayim çamurdan olsun benim olsun kafasindadir andavalin fasil bekcileri sizi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuhh diyorum, pes diyorum...🙌🏻😳adam o kadar acımasız olmaz, o bir sınavıydı sadece, onu ilerideki olaylara hazırlamak için, bundan bir kendşne ders çıkarmak yerine ne yapıyor...😳Allaha düşer kulunu cezalandırmak, sen kimsin be arkadaş? İnşlahh onu üzen hayatını alt üst eden birisi çıkar🙏🏻🙏🏻

0|0
    0|0
    • valla böylesine müstahhak. iyi olmuş ona manyak mı ne ya

Erkekler Ne Diyor 16

• hayır..
    basit erkek repliği..
    zamanında yaptım..
    bir halta yaramadı..

0|0
    0|0
  • Sanki ona olan kırginlığım diger herkese yansıyordu çünku benim için o tüm insanliğın timsaliydi

0|0
    0|0
    • çok saçma. kozunu onunla paylaş ama o seni sevmediği için onu kıramazsın.

• Senin dusuncen senin dogruların earn my respect

• bu genel birşey. çünkü seni seven değer verenin kötü sözü gücüne gider sevmediğin adam küfür etse umrunda olmaz net.

• O hastalikli bir dusunce tarzi bir insanin yaptigi hatadan dolayı herkesi potansiyel suclu gibi goremzsin

0|0
    0|0
    • piskolojisi bozuk işte insanların.

• olabilir

0|1
    0|0
  • yanliş yapmış. olması gereken boyle değil tabii... zamanı gelir bu yaptıklarının bedelini odetirler ona farkına bile varmaz...

0|0
    0|0
    • valla inşş herkes yaptığı haksızlıkların bedelini öder

• öder öder boyledir bu işler..

• umarım. bu nedir ya resmen kötü niyet. hayır kimse kimseyi hayatı boyunca sevmek zorunda değil de böyle bilinçli bir şekilde can yakmaya çalışmak iğrenç birşey.

• Ben çocukları 5 yaşına gelince çocuklarını öldürmeyi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • saçmalık ya cocuk işi dünyada milyarlarca var öyle kız hepsini düzeltmeye gücü yeticek mi ömrü yetmez bırak takılsın sen yorma kafani gereksiz düsünce boş insan

0|0
    0|0
    • ya insanlar nelerle uğraşıyor millet uzaya falan roket atarken

• Yanlış yanlış yanlış.

0|0
    0|0
    • kesinlikle ya bu ne demek. seni üzenle paylaş kozunu elalemden ne istiyorsun

• doğru ama insanların boşlukları olabilir birden kapılabilir aşık olabilir... iyi niyetli olmak iyi bir insan olmak her zaman artı puandır. vicdanlı olmak. Bazen Allah bile affeder günahları eğer pişman olursan kul kim ki

• Orası öyle tabi.

• O işi karaktersizliğe dokmus onun bir tarafini kesmek lazm

0|0
    0|0
  • Ayıp ediyo

0|0
    0|0
  • Baya düz mantik bir tip

0|0
    0|0
    • dümdüz düz adam işte

• ay bu salakların ağına düşene acırım ben. allah bilir seviyorum ölüyorum diye kadınları kandırıyordurlar.

• :D cogunluk ask sevgi vs umrunda degil yanina yakissin yeter modunda :D cok basitler

• Zaten cani yanacak kiz kendini brlli eder... Sen canini sıkma

0|0
    0|0
    • kimin ne yaşadığını bilemezsiniz bence. müneccim misin bir kızın canını yanıp yanmayacağını bilebilesin.

• uzman biri bile yanılabiliyorken herkes yanılabilir bence.

• Haklisin dememi. mi. istiyorsunnn..

• Cok yanlıs bir sey

0|0
    0|0
  • Sen güzel seviyorsun sana da güzel olan yaraşır.. bakma sen

0|0
    0|0
    • sağol ne güzel bir söz.
      bende kırıldım aşık oldum aldatıldım terk edildim başıma bir sürü şey geldi. değer verdim değer görmedim bir telefonla ilişkimi bitirdiler. küfür bile yedim hiç suçum yokken. ama dedim ki kendime sen suçlusun bunun gerçek yüzünü göremedin bütün erkekler böyle değil olamaz. bir gün seni sevicek değer vericek dürüst bir adam gelicek. her erkek aynı olur mu hiç

• Umut dediğin bir kutu içinde izin verdiğin kadar.. :/

• Bence haklı

0|0
    0|0
  • Doğru yapıyor bende bir zamanlar öyle yapıyordum

0|1
    0|0
    • iyide diğer kızların suçu yok ki

• Kız olmalarinda suçu var

• o zaman erkeklerle ol

Kızlar Ne Diyor 1

• Okumadım öncelikle.

Biz canımızı yakan bir erkek oldu diye "Tüm erkekler aynısınız" diyoruz kızlar, eğer erkekler sırf bir kadın canlarını yaktı diye bizim canımızı yakarlarsa haklılardır, kimse kusura bakmasın.

0|1
    0|0
    • ben demiyorum valla bende kötülerle karşılaştım ama babam çok iyi bir insan demek ki bütün erkekler aynı değilmiş.

• Evet haklısın. Bütün erkekler de, bütün kadınlar da aynı değil kesinlikle.

• tabikide değil. cinsiyetçilik yapmak çok yanlış.

Yükleniyor...