Şimdiki ilkokullular , liseliler felaket değil mi?

Bizim zamanınızda yoktu böyle hapçısı , tinercisi , balicisi. Sapıklar vardı ama düşüncede kalıyordu bunlar şimdi ise kız erkek her şeyi yapıyorlar. Bakınca üzülüyorm bu çocukların hali ne olacak? İnternetten sonra oldu sanki bunların çoğu. Siz neler düşünüyorsunuz

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• aynen ya bizim orda hele sanırsın kolejde okuyolar bir havalar bir havalar benim kardeşimin okuluna gittim hoca diyoki artık kızlar erkeklere elliyor bu nasıl bir edeptir diye gerçekten de internet değiştirmiş hepsini biz okuldan gelip sokağa dökülürdük bunlar hiçç telefonu alttan vurucan yüzüne çarpıcak aslında

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Sokaklarda gecenin bir yarısı yapmadıkları yok. Kız erkek farketmiyor artık . Kanka kanka diyorlar kankalarıyla herşeyi yapıyorlar. Bizde hocalar acımıyordu. Okulda öpüşen kızla erkeği hocanın tokatladığını bilirim. Şimdi herşeyi açık açık konusup uygulamalı yapıyorlar bizim ayıp saydığımız

• Kardeşim hukuk zaten birşey yapamıyor çocuk oldukları için. İstisnaları var tabiki. Zaten çoğu aileden kaynaklı

• geleceğimizi güvenceye almak için çocuklarımızı eğitmeliyiz devletin de eksiklikleri var esnekler eğitim konusunda çocukları sıkmamak için yapıyorlar ama yanlış

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlenmekten çocuk yapmaktan soğudum ben yani. bu dünyaya çocuk getirilmez.

0|0
    0|0
    • Annem babam da öğretmen emekli oldular öğrencilerden şikayetçi değildiler bu kadar. Şimdi arkadaşlarıyla konusuyorlar hepsi canından bezmiş öğrencilerden

• Haklılar da. şu son 15 yılda evrim teorisine inanmaya başladım

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...