Güzellik o kadar da göreceli değil be beyler?

Şu nasılım sorularında yaptığınız yorumlar efsane :D baya masmavi gözlü tertemiz kıza eh işte, iyi değilsin tarzı yorumlar yazıyorsunuz. Basbaya güzel işte tartışmaya açık bile değil yani amacınız ne, böyle söyleyerek daha iyileriyle birlikte olduğunuzu mu göstermeye çalışıyorsunuz yoksa cidden öyle misiniz nedir yani bilelim :D

Güncellemeler:
Güncel

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru tesbit seni canı gönülden kutluyoruz 👍👏☺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İtiraf ediyorum 😜😜
    Bakmadan yazdığım oluyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynen öyle

0|0
    0|0
  • aynen valla :D ben bile kıskanıyorum bazen hani :D

0|0
    0|0
    • bu kıskandıklarına olumsuz yorum yazıyorsun birde dimi, doğru mu :D

• ya cidden kokuları çok güzel, yatıp uyucam kokusu burnuma gelip duruyor, koklamaktan vazgeçip uykuya geçemiyordum :D ama şimdi alıştığım için eskisi kadar hallenmiyorum kendime :D

• ahahah :D güldürdün

• bir de teyze yorumları var tabi

0|0
    0|0
  • Güzellik anlayışı herkezın farkli herkez farklı gözle bakar... Bende saçma buluyorum yani şnsanları neden yarıştırıp dış görünüşü ön plana koyarki insanlar? ... dış görünüşten önemli olan şeyler var bukadar da dış görünüşe önem vermeyin

0|0
    0|0
    • Çünkü diş görünüş önemlidir. Meyve seçerken ezik büzük olanı mı seçersin?

• Tabiki ilk dış görünüşe bakarsın ama sadece dış görünüşte okadar önemli değil

• Aksini düşünen yok zaten, uygulamaya gelince herkes yanına yakışacak kişiyi arıyor. Bence doğru olanda bu, tasiyamayacagi kisi ile ilişki yasamamali bir kişi.

Erkekler Ne Diyor 1

• kendilerini bir bok sanıyor cahil eogistler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...