Okulda giyim problemi?

Yıllar sonra bir okulda tekrar öğretmen olarak işe başladım. Herşey güzel fakat okulun bayan müdür yardımcısı kıyafetim konusunda beni uyardı. Okul ortamına uygun değilmiş. Gençler bakıyormuşmuş. Okula giydiğim kıyafet ise kısa kollu gömlek ve kumaş pantolon, topuklu ayakkabı. Ben hakkımı aramayı düşünüyorum. Sizce?

Güncellemeler:
Okulda giyim problemi?
Okulda giyim problemii?

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Meslektaşım işini gücünü bilmeyen idareciler hala bunlara karışıyor. Kıyafet konusunda karışamaz size. Ancak bu uyarıyı iyi niyetle de yapmış olabilir. Sizi düşünerek.

1|0
    0|0
  • Sorun yok anlattığın kıyafette.

0|0
    0|0
  • ara hakkını bırakma lakin geri atılma :D

1|0
    0|0
  • Saçmalamış. Olayın farkında olupta saçmalayan yöneticilerden nefret ederim

1|0
    0|0
  • Ergenlere ders veriyorsun sonuçta bakarlar. Ben de bakıyodum herkes bakıyodu. Müdüre hanıma de ki "sana bakmadıklarını mı sanıyorsun?"

0|0
    0|0
  • giydiğin pantolondan çamaşır izin çok fazla belliyse ama yine de uyarması luzumsuzluk, bunu bilerek giymişsiniz ya da göze almışsınızdır

0|0
    0|0
  • Söylediğin gibiyse kıyafetinin abartılacak bir yanı yok.

0|0
    0|0
  • Yardımcı AKP li değilse ben daha bir şey bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Erkek mudur olsa giyin , çok yakismis derdi

0|0
    0|0
  • Öncelikle hayırlısı olsun. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla oldukça güzel bir kadinsin bide güzel giyinirsen senin hakkında sapik şeyler düşünebilirler yani müdür yardımcısı seni düşünmüş bence.

0|0
    0|0
  • çok dar ve dekolteli ise sorun olabilir.

0|0
    0|0
  • hoca hanım sen olsun yapma okumussun ama egıtımı alamamıssın

0|0
    0|0
  • adam gibi giyin o zaman sende

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...