POLİSİ ARAYIP ŞİKAYET TEYİT EDEBİLME ŞANSIM VAR MI?

Hakkımda bir suç duyurusu yapıldı. Daha doğrusu iftira. Bize cüzdanı polise verdik inceletme için dediler. Ama doğru mu değil mi bilmiyorum. Benim bu şikayeti öğrenip ona göre aileme haber vermem lazım. Polisi arayıp böyle böyle bir şikayet var mı diye sorgulayabiliyor muyuz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hakkı'nda şikayet olsa polisler seni ziyarete gelirler merak etme.

0|0
    0|0
    • Hakkımda şikayet değil. Cüzdanı parmak izi için karakola götürmüşler. Ailem yurtdışından 15 güne gelecek. O zamanda benim parmak izimi alacaklarmış. Daha adımı vermemişler yanii

• Ya ben olayı anlamadım da olayda ki saçmalık ne biliyomusun. Senin yazdıklarına göre söylüyorum bunları. Senin Hakkı'nda suç duyurusunda bulunuyorlar ve cüzdan da parmak izinin çıktığını söylüyorlar. Bunları söylebilmeleri için mahkemeye çıkman lazım. Orda ki polisler bir dava açılmadan o cüzdanın üzerin de ki parmak izini alamazlar alsalar bile eşleştirmezler savcılık olmadan

• Sana istek yolladım kabul et de özelden konuşalım, bilgilendir beni

En İyi Kız Görüşü

• Telefonla bilgi vermezler.
    Kimliğini alıp gitmen lazım.

0|0
    0|0
    • edevlet şifren varsa oradan hakkında açılan davalara bakabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• polıs gbt ıcın alır kımlıgı ama gerı verır vermedılermı ayrıca ne sıkayetıymıskı bu acıklama yapmaları lazımdı her sekılde hemen ara ve gorus karakolla

0|0
    0|0
    • Hırsız damgası vuruldu da. Cüzdanda da el izim çıktı. Çünkü cüzdanı yerdeydi ve cüzdanın ağzını kapatıp kadının çantasına koydum. Arkadaşımın komşusu kendisi. Şimdide polis tanıdıklarımız var. Mahkemeye çıkacaksın. Cüzdanın iç gözünde parmak izin var diyorlar. Doğrudur çünkü cüzdanın ağzını kapatıp koydum çantaya. Ne yapcam hiç bilmiyorım. Ailemin de haberi olmaması lazım. Çok baskıcılar beni mahvederler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Polise gitmen daha doğru olur, telefonlarını mesgul etmemek gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...