ÇOK ZOR DURUMDAYIM YARDIM EDİN?

Bir arkadaşıma gittim. Komşuları da ondaydı ve cüzdanı çantasından çıkmıştı. neyse bende yerde görünce kapatıp çantaya koydum. Ertesi sabah kadın cüzdandaki 300 lirayı o kız aldı diye arkadaşımı aramış. Eğer itiraf etmezse polise götürücez cüzdanı ve parmak izinden aldırıcaz dedi. Bende cüzdanı kapatırken elim değmiş olabilir iç göze bu doğal. Hırsız damgası vurdular bana. Parmak izin çıkarsa tazminat açıcaz dediler. Ve ailem burada değil. Bu durumdan da haberleri yok duyarlarsa çok kızarlar. Bana aileni bekliyoruz dediler. Ama ailemin öğrenmemesi lazım. Ben aldım özür dilerim diyip konuyu mu kapatsam, yoksa mahkemeye mi çıksam? Ama parmak izim var ve almadığım halde aldın diyecek mahkeme de. Aldım dersem bana oyun yapıp yine mahkemeye çıkartırlar mı acaba? Az önce arkadaşımın annesi de arayıp senin aldığını biliyoruz dedi. Ya bize almadım de ya da annen gelsin mahkemeye çıkalım dedi. Napayım sizce? Çok kötü durumdayımmm

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kabul etme hiç bir şekilde.. böyle bir iftiranın altında kalma sakın..

0|0
    0|0
    • Ama parmak izim var. Mahkeme beni haklı bulmaz ki...

• Orası öyle tabiki de. Ailem yanımda değil. Para yolluyorlar bana.. Biz burada yokuz diye almıştır diye düşünecekler kesin.

• Kendine bu kadar yüklenme sen.. Dik duruşunu bozma sakın.. Gerekirse ailene karşı bile başını dik alnını açık tut.. Kimsenin seni böyle suçlamasına izin verme..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu kadar tutustuguna gore kesin almissindir zaten ogrencisin paranda yoktur yoksa kadin neden iftira atsin ki.

0|0
    0|0
  • 300, lira için gereksiz bir davranış alt tarafı 300 Lira ver başının gözünün sadakası olsun bir daha da Konuşmazsın onlarla

0|0
    0|0
    • Parayı verip vermemem değil ki. Bana ya aldık diyeceksin ya da mahkemeye çıkıcaz diyorlar. Lanet olsun ki parmak izim var cüzdanda.

• Mahkemeye çık almadım de isterlerse paralı ödemeyi kabul et ama almadığını soyle Allah yardımcın olsun

• O cuzdanda senin parmak izin olmasi bir seyi kanitlamaz. Hakkinda sikayetci olsalar dahi bir sey cikmaz

0|0
    0|0
    • İç gözünde parmak izin var diyorlar. Ama daha cüzdanı pazar günü götürdüler karakola. Aileni bekliyoruz diyorlar. Ve ailemin kulağına gitmemesi lazım. Ben kendimi savunsam bile polis bana inanmaz ki parmak izi kanıt sonuçta

• Cuzdanin ic gozunde parmak izi olmaz. En kotu icine bakmak icin kendi parmak izlerinin de olmasigerek. Birak sikayet etsinler bunlar seni korkutmaya calisiyorlar

• Kim inanır bu hikayeye?

0|0
    0|0
  • 300 tl vereyim sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Almadiysan sonuna kadar hakkini savunacaksin. butun deliller senin aleyhinde olsa bile daima dogruyu soylemekten vazgecme

0|0
    0|0
  • almadıysan eğer her zaman almadığını savunmalısın.

0|0
    0|0
    • Ama almadım da cüzdanı kapatttığım için iç gözde parmak izi bırakmış olabilirimmm

• sen aileni bekle. büyüklere danışmak en doğrusudur. sen almadıysan kim almış olabilir peki bunu açıklayabilmelisin.

• abul etme hiç bir şekilde.. böyle bir iftiranın altında kalma sakın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...