Bu durumda nasıl dayanıklı olmaya çalışmalıyım?

arkadaşlar benim psikolojik sorunlarım var. psikoloğa gidecek imkanım yok. psikoloğa git deyipte küfür ettirmeyin bana. ailem hiçbirşekilde beni anlamıyor. anksiyete şüphem var.özellikle bu durum eğitim hayatımı çok etkiliyor.4-5 yıldır bu sorunlar ile yaşıyorum. yardım almam gerek. ama artık o kadar içime kapanıp çekingen oldum ki yardım bile isteyemiyorum. yarında eminim çok zorluk yaşayacağım. belli bir derse ve olaya karşı korkularım ve paniklerim var. ailemin çok duyarsız ve kör olduğunu düşünüyorum. ablamda hamile. doğumuna az kaldı. aynı şehirde yaşamıyoruz. kaynanası ile sorunları felan var. yalnız kalıyor. mecburen annemde 2 hafta felan onun yanında kalacak. evde 2 erkek 1 kız kalacağız. babam ile abimle samimi değilim. sevmiyorum zaten babamı psikolojik baskı uyguluyor. bana güvenmiyorlar. akrabalara felan bırakırım seni ben çalışıyorum. evde tek başına kalamazsın felan diyor. zor durumda kalacağımı düşünüyorum. sinirleniyorum.. panik sıkıntımıda bir tek annem biliyordu. ona anlatıyorum sadece hemcinsim olduğu için açıkca anlattım. karşı cins ile samimi olamıyorum. babam ile abime samimice yaklaşamıyorum, rahatsız hissediyorum onların yanında, kasılıyorum. cidden ailemi hiç sevmiyorum. anneminde sıkıntıları var. bunların yanında kala kala benide delirttiler. şimdi bir de babamla abimle iyi geçinemem annem gidince. nasıl toparlayacağım kendiim? ne yapmam gerek arkadaşlar?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Pskiloga gitme konusunda neden bu kadar kapalısin? Tam olarak bunun cevabı nedir?

1|0
    0|0
    • ailem anlamıyorum ve izin vermiyor.

• Bunun için ailenden neden izin istiyorsun peki?
      Gitmen gerektiğini kendin de biliyorsun işte

• kardeşim imkanım yok. şu cümleyi anla. uzatma.

Kızlar Ne Diyor 2

• Namaz kıl

1|0
    0|0
    • herkesin kendi tercihi. din yıkar , bilim inşa eder...

• Devletteki psikoloklara git onlar ucretsiz

1|0
    0|0
    • kardeşim psikoloğa git demeyin diyorum. okuma yazman mı yok?

Yükleniyor...