İnsanlardan kaçmak zor mudur?

Hayatımda olan herkesten ve her şeyden sıkıldım. En yakın arkadaşımdan bile sıkıldım.
Etrafımdaki herkes beni dinlemeyi bıraktı. arkadaşlarım ne hissettiğimi ne düşündüğümü sormaz oldu. Üstelik zor şeyler yaşadığımı bildikleri halde. Anlattığım şeylere yorum yapmayi bıraktılar. Bu zoruma gidiyor. Sanki boş bir duvara konuşuyormusum gibi.
Samimiyetsiz gelen herkesi hayatımdan çıkartmak istiyorum. bu daha önce yaptığım bir sey değil fakat ilk kez ciddi ciddi bunu yapmak istiyorum. Ama bunun için zaman gerekli. Sizce bunu yapmalı mıyım? Yoksa bir süre sabredip geçmesini mi beklemeliyim?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bu saatten sonra kaçman kolay olur çünkü seni pek umursayacaklarını sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Bende böyle düşündüğüm için sormak istedim. Teşekkür ederim

• rica ederim madem öyle kimseye haber verme, bir hoşçakal bile deme sessizce terk et bulunduğun ortamı

• Tamamen kaçıp gidemem. Ama varlığı anlam ifade etmeyen kişilerden kurtulacağım.

• Arkadasların ozman seni tınlmyr ya da dinlemek istemiyolar ya da bos konusuyosun

0|0
    0|0
    • Aksine onları da ilgilendiren şeyler konuşuyorum , sürekli kendimle ilgili konuşmaktan hoşlanmam çünkü. Ama bilmiyorum ışte...
      Teşekkür ederim yine de

Kızlar Ne Diyor 1

• Donem donem olur bir sure yanlis kalmak sana iyi gelecektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...