Cok yalnizim. Hic arkadasim kalmadi. Napmaliyim Cok mutsuzum :( ?

Geçen seneye kadar okulumdan cok arkadasim vardi. En guvendigim bir arkadasim vardi. Kardes gibiyken bir mesajla bitirdi herseyi. Sen cok degistin tavirlarin davranislarin degisti dedi. Okulda hicbir sekilde konusmadi. Madem degistim yuzume soyleseydi bu kadar degersizmiydim onun icin. Bir arkadasimla kavga edince kardesim gibi gordugum diger arkadasim Beni satti. Konusmadik birdaha. Ben okul degistirincede okuldan kimseyle gorusmuyorum. Bu sene sinifimin sayisi az ve hicbiri kafa dengim degil. Ben herkesle samimi olamam artik kimseyede guvenmiyorum. Bu yuzden sessizce oturmaktan sıkıldım. Diger bir arkadasimlada bayagi buyuk kavga ettik konusmuyoruz. Bana degil dogru duzgun tanimadigi birinin iftirasina inandi. Diger Kardes dedigim iki kisi anca nadir mesaj atar o kadar. Bulusalim diyorum hep mesguller. Digerleriyle hic gorusmuyorum zaten. Ilkokul arkadasimin evi yakin oldugu icin seyrekte olsa gorusuyoruz. Ama ben demezsem Onun gorusecegi yok. Cok yalnizim. Cevremdekilerin hep arkadasi var hatta bazilarinin asiri fazla. Benim moralim cok bozuluyor. Sorun bendemi insanlardami?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tek yalnız sen degilsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sorun insanlarda.. Senden yeterince menfaatleri kalmamıştır belkide.. Üzme kendini bu kadar.. Kimseye muhtaç değilsin.. Bu kadar da olumsuz olma lütfen.. Herşey güzel olacak hayatında zamana bırak.. Biraz daha pozitif ol..

0|0
    0|0
  • takılma yalnızlık iyidir.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...