Neden ailem bu kadar anlayışsız?

Merhaba arkadaşlar ben göz ameliyatı yapmak istiyorum ama ailem izin vermiyor. Gözümde şaşılık varmış. Ama doktor senin şaşılığın iyi olandan dedi cok zor değilmiş ameliyatım. Bu konu hakkında makaleler okudum doktor araştırdım yapanların tavsiye görüşlerini okudum. Ben kendim ikna oldum ameliyatı yaptırmak konusunda ama ailem hiç yanaşmıyor napıcam bir fikir verseniz arkadaşlar?

1|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sen ailen olduna şükret benım annem babam ayrı

0|0
    0|0
    • Anlıyorum seni ama ben ailemi seviyorum sadece beni sağlığım konusunda anladıklarını düşünmüyorum

• Sen bilirsin her şey düzelir umarım

En İyi Kız Görüşü

• Onlarada göster araştırdıklarını ya da bir sonraki doktora gidişinde aileni götür doktor daha iyi açıklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• para biriktirip amaliyat olacam de yaptırırlar :)

0|0
    0|0
  • o degil de bence de yaptirma. sende nasil duruyor bilmiyorum da, nedense hafif sasi olunca insanlarda sevimli duruyor bence. gamze gibi.

0|0
    0|0
    • Bende de tatlı duruyormuş gözlerim birbirine yakın diye ama ben bunun ilerde göz bozukluğuna götürmesinden korkuyorum

• bir yerde okumuştum bende göz tembelliği artarsa gözde bozuluyormuş

• En kötü ihtimalle evden ayrıldığında yaparsın ameliyatı ailene bağlı olmadığında. Bu haliyle sosyal ya da psikolojik sorun çıkarmıyorsa dursun bence

• Seni düşündükleri için olabilir mi? Tam durumu bilmiyorum belki endişeleniyor olabilirler sıkıntı olmasından.. Senin için bu durumun öneminden bahset.. Onları dinle sende kendini anlat.. Belki içleri rahat değildir..

0|0
    0|0
    • Evet öyle olduğunu söylüyorlar ama napim bende sağlığıma kavuşmak istiyorum

• Anlıyorum seni daha iyi hissetmek daha sağlıklı olmak için önünde bir yol var.. Ailen senin kadar cesur değil şu an sadece.. Ama seni demek ki önemsiyorlar anlayışsız olarak adlandırma bence olaya böyle bakma.. Umarım iki tarafında gönlü olur ve daha sağlıklı olursun :)

• Tesekkür ederim yorumun için 😊

• Gizli şaşılık denilen türden bir şaşılıkmı?

0|0
    0|0
    • Sanırım. Bazen farkedilmediğini söylüyorlar ama genellikle farkediliyor

• Bilmiyorum umarım hayırlısı olur

• İnşallah..

• Ailene bu ameliyatin neden bu kadar onemli oldugunu anlat.

0|0
    0|0
    • Söyledim araştırdıgım şeyleri onlarada gösteriyorum ama yok ikna olmuyorlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojinin kötü etkilendiğinden bahset anlayışla karşılamaları gerek esasen

0|1
    0|0
    • Ah bir bilsen neler dediğimi ama yok nuh diyolar peygamber demiyolar

Yükleniyor...