Bacak tuylerimizi almamızın sebebi nedir?

Koltukaltı almamızı anlayabiliyorum. Kapalı bir bolge, terliyorsun ve terlediginde tuyler yuzunden daha kotu kokuyor hijyenik bir durum degil. Ama kotu goruntu dısında bacak tuyleri alınmasının sebebi ne? Bunun temizlikle baglantısı ne? Erkekler hep tuylerini almayan kızlarla ilgili ıyy pis filan der de bacak tuyunun pislikle ne ilgisi var?

Güncellemeler:
Okuma yazmanız mı yok kotu goruntu dısında demisim. Soruyu okuyup yorum yapın

0|1
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• demi ne gerek var okadar acı cekmeye sal gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• pis olmak illa hijyen değil görüntüde bir pislik türüdür. pis görüntüsü olduğu için almalısın

1|0
    0|0
  • erkekler, bunu tiksindirici buluyor.. mesele bu. ben senin için traş oluyorsam, sen de benim için bacak tüylerini al.. gibi.. erkek, kadının pürüzsüz cildini çekici bulur.. mesele biraz da burada.. son olarak da.. etek falan giyiyorsunuz.. kıllı bacaklarla mini giydiğinizi düşünün.. yuh artık :))) gibi gibi..

1|0
    0|0
  • Estetik bir gorunum disinda bir ozelligi yok saniyorum.

1|0
    0|0
  • Sen alma.

0|0
    0|0
  • Cillop gibi çekici pürüzsüz bayan teni yerine kıllısını nabalım...

Onca fantaziyi kıllı kızlar içinmi icat ettik sanıyorsun.

0|0
    0|0
    • Okuma yazmanız mı yok kotu goruntu dısında demisim. Soruyu okuyup yorum yapın

• Zaten görüntü dışında cevap verdim soruya...

Yatak odanın soğuk olduğu bu verdiğin boş cevaptan anlaşılıyor.

• Alın

0|0
    0|0
  • Güzel görünmüyor.

0|0
    0|0

• Ben kesilmesini isterim çünkü kötü görünüyor nokta.

• Görüntü güzel durmuyor. Kızlar pürüzsüz daha hoş oluyor bu yadsınamaz bir gerçek.

0|0
    0|0
  • daha hoş görünmesi için

0|0
    0|0
  • Böyle görülmüş böyle devam ediyor bizdende bir farkını olsun

0|0
    0|0
  • kotu goruunuyor mk 😂

0|0
    0|0

• kotu goruntu disinda nolcak mk pamuk helvami olcak bacagindaki kildan anlamadim

• Etek giyiyosan al giymiyosan alma :D

0|0
    0|0
  • işte bu sebeple türk kızları bizi kaybediyor

0|0
    0|0
  • ayuya benzememek için :D

0|0
    0|0
  • bacak tuylerını uzat gel öyle konuşalım.

0|0
    0|0
    • Uzun zaten. Kolumu ve bacagımı hic almadım

• :c göruntusu hoşuna gıdıyormu

• Tuylerim sarı ve cok az. Her gun dus alıyorum. Gunes vurunca belli olan azıcık tuyden rahatsız olan erkek biraz kultursuz egitimsiz mal bir tiptir zaten onun kezban demesi cok ilgilendirmez sanırım

• Igrenc kusacam :'(... Turk Erkekleri kendine daha cok bakiyor Turk kizlarinin cogu bakimsiz.

0|0
    0|0
    • Aynen kesin daha cok bakıyolardır. Butun erkekler igrenc igrenc maymun kıllarıyla dolasırken tanıdıgım kızlardan agda yaptırmayan yok?

• "Gocmen gurbetci bile "yurtıdısında yosoyorom" geyigi yapar olmus ya sen git babanın dukkanında doner kes. Bildigin dile hakim olamamak tam bilmemek senin problemin, bilgisizlige kılıf uydurmaya gerek yok. Hadi uzatma daha fazla multeci"Ne guldum :D senden bir sik. m olmaz zaten killisin sana kim bakar tipsiz :)

• Zaten Turkiye'de konusulan Fransizca berbat burda sizin gibi konusan cahillere "Bledard"diyoruz yani bir b. k bilmeyen kisi :D, Eger ffransizcan iyi ise cevap verirken bir fransizca yazda guleyim :).

• Kotu goruntu bence erkek gibi

0|0
    0|0
  • Ben asla kötülemiyorum aksine hoşumada gider ahahaha kanka gibi gezeriz 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Sen 100 metre yakınımda bile bulunabilecek bir tip degilsin bu sıg beyninle ne kankası

• Mesleginde gıda/restoran yazıyor. Egitimsiz dusuk zekalı bir tip oldugun yorumundan belliydi, profiline bakınca tescillendi. Sen git insanlara hizmet falan etsene senle kanka bile olmayacak kızlara yemek goturursun filan

• Ah ah ön yargılar 😂 Küçük düşmeni istemem konuşmaya gerek yok kanka ne diyim 😂😂

• bizim gibi olursun hayal et bunu :D

0|0
    0|0
    • Ben bacaklarımı almıyorum ve sizin gibi degilim

• Tuylerim sarı ve cok az. Her gun dus alıyorum. Gunes vurunca belli olan azıcık tuyden rahatsız olan erkek biraz kultursuz egitimsiz mal bir tiptir zaten onun kezban demesi cok ilgilendirmez sanırım

• sarıysa sorun yok kumralsan iş birazz karışık efenim :)

• Bacaklarını açarsan kötü görünür açmazsan görünmez

0|0
    0|0

• Bir zararı yok senin bilmen lazım bunu

• Sen almıyor musun onu söyle bakalım

0|0
    0|0
    • Bacakları almıyorum

• Sen once kil yumagi gobegine igrenc bacaklarina bak ortadogulu killi turk erkegim. Benim sapsari 2 tuyumle senin igrenc kopkoyu sert sert kilin bir mi

• Daha güzel görünüyor

0|0
    0|0

• kadın diyince çoğu erkeğin aklına benimki gibi estetik geliyor. tüy estetiği bozuyor.

0|0
    0|0

• Kafan hic calısmıyor bos bos konusmussun. Sana odev, sorumu 10 defa deftere yaz bakalım anlayabilecek misin bu sefer? Hadi uzatma, ya da sen takıl ben cevap vermeyecegim

• alla alla millet değişik ak.

• erkekten ayrı görünmen için :D

0|0
    0|0
  • Valla kızlardan iğreniyorum artık ya of.

0|0
    0|0
    • Sen git kendinden igren maymun

• emin ol kızlar kadar tüy kıl yok vucüdumda.

Kızlar Ne Diyor 10

• Buradakiler ne derse desin, teorik olarak aslında çok haklısın.

Kötü görüntü ise erkekte de kötü. Ben kadında da erkekte de kıl-tüy olayını sevmem. Ama niye bütün ihale kadınlara kalmış, anlaması cidden güç. Soruna cevap bulamadım, ama sorgulaman için benden sana 10 puan gelsin.

1|0
    0|0
    • Canimsin. Ben zaten cevap aradigimi soyleyemem durust olmak gerekirse. Bu ikiyuzlulugu gormek ve gostermek istemistim

• Zamanında zeki davranıp bu olayı bize kakalamişlar.. bide biz kizları akıllı zannederdim iyimi

4|0
    0|0
  • Kötü görünüyor başka bir açıklaması yok killi bacakla mini etek giyip gezebilirsin seni rahatsız etmiyorsa

0|0
    0|0
    • Bence de yok baska sebebi canım da bir sormak istedim. Ben temiz olmak dısında baska bir seyi onemsemiyorum bakımlı olmak demek her yerimi yolmak degil temizsem bakımlıyım diye dusunuyorum

• Eril güzellik algısı. Erkek kıllı, kadın kılsız olmalıymış, aksi bir durum olduğunda ikisine de hakaret ediyor ataerkiller. Bence erkekler de kadınlar da tüm vücudunu almalı zira hoş bir görüntü değil.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle. Daha cok bunu gostermek icin sordum bu soruyu zaten. Anlayana

• Senin görüntü hoauna gidiyorsa alma tabi

1|0
    0|0
  • Çirkin göründüğü için

1|0
    0|0

• Onun dışında bir sebep olmasına gerek var mı beğenmiyorsan almazsın

• Görüntü kirliliği de bir çeşit pisliktir o yüzden pis denmesi garip değil

• Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • eğer cübbeli maho ağanın bacakları gibi, simsiyah kıldan bacagının nefes bile almamasından hoşlanıyosan alma baco. ;)

0|0
    0|0
    • Tuylerim sarı. Fazla da cıkmıyor. Hayatımda hic almadım kollarımı bacaklarımı vs

• Cıkıyorum ve belli oluyor. Gunes vurunca belli olan 2 gıdım tuyden rahatsız olan erkek biraz dusuk zekalı mal bir tiptir zaten

• bence almalısın

• Sen alma

0|0
    0|0
  • Aynen temizlikle bir alakasi yok.
    Bakımlı olmak icin almaliyiz

1|0
    0|0
    • Bacak tuyu cok fazla olmadıkca mesela benim sarı ve cok cok az, bunun temizlikle ne ilgisi var sonucta sarı olsa da gunes vurunca belli oluyor ama bundan rahatsız olan erkek biraz hastalıklıdır bence

• Yine de pürüzsüz daha iyi.
      Sen kendinden tiksinmezsin alismissin ama o tiksinebilir

Yükleniyor...