Çok sosyal olma problemi nasıl aşılır?

Çok sosyalim evde durunca daralıyorum ne yapabilirim uğraşlarım da var ama sıkıyor oda bir süre sonra sürekli biri olsun sohbet edelim bir iş yapalım ya da makara falan yapalım istiyorum 1 aydır annemle kalıyorum oda bütün gün kedisiyle uyuyor yemek parası bırakıyor ya da yemek yapıyor odasına çekiliyor hasta zaten yaza kadar ben bakıcam ona ev kendi evime çok uzak ve kötü bir yerde arkadaşım 1 tane yok anlıycağınız bir kaç çocuk var ama benim kafa yapımda insanlar değil anlaşamıyorum sıkılmaktan bir hal oldum çünkü normalde sürekli bir uğraş bir aksiyon içerisindeyiz kendi evime giren çıkan bitmez birde ayrıca bir problemim daha var nereye gitsem bir tanıdık çıkıyor aaa kardeşim naber tarzı geliyorlar tanıyamıyorum ayıp oluyor çocuklara ve sürekli yaşıyorum bunu sosyal medyam falanda yok çocukların ismini falan bilemiyorum bunun sebebide bir dönem oturduğum sabit bir evim yoktu her yerde gezdim kaldım insanlar tanıdı ve yaptığım bir işte üst seviyedeydim insanların dikkatini çekiyordu öyle tanıdıklar oldu çoğunu tanımıyorum ama bu durumu aşmanın bir yolu yokmudur hepsini benim oturduğum yere geldiğinde ağırlayamam sonuçta ve saçma sapan hayatımda ilk kez gördüğüm insanlarda yapıyor ve mesela ablam olur kız arkadaşım olur salak saçma hareketler yapan oluyor uzaklaştırmak için kafa ya da kalp kırmak gerekiyor uğraşmakta istemiyorum sıkıldım artık ne yapabilirim sizce?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...