Parliament içenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aklıma geldi sordum sadece. Parliament Aqua içiyorum ama harici sigaralardan tat almadığım için tamamen. Diğer Parliament içenlerin çoğunu salak olarak görüyorum hava basmaya çalışan insanlar gibi sanki. Bilemedim..

0|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Tadını begenmedigim bir sigara :D icenlere de zengin gozuyle bakmiyorum oyle kampuste ortalık sigarasi olabiliyo :D

0|0
    0|0
    • Kanka ben iki paket taşırım kampüste. Birisi viceroy kutusu içinde parliament olur diğeri parkiament kutusu içinde sarma sigara olur. Iyi taktiktir tavsiye ederim :D

• Ne kurnazsin senn yaaa :D amann zaten oyle paket almisligim yoktur pek ortamda olursa anca :D ama bunu yapan cok vardir kesin 😂😂

• Fazla sigaran var mı diyenlere de "sigaranın fazlası olmaz zamanı gelince içilecek hepsi" dersin. Fena bozuluyorlar huyum kurusun 😎

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 4 senedir sabit kısa night blue içiyorum. Harbiden parlıamente alışınca diğer sigaralar tat vermiyor içilmiyor. Ama bazıları bu durumu bilmediği için boş boş konuşuyorlar çoğu da şekil için içiyorlar o da bir paket alıp bir hafta :D

0|1
    0|0
    • İşte bundan bahsediyorum. benim o salak lafım alışanlara değil. Harbiden tat almadığı bir sigaraya neredeyse iki katı para verenlere :))

• Benim tüm itemlerde kekolara karşı dayanıklılık efsunu var kanka :D +4 anti keko taşı basılı hepsi :D

• 😄 adamsın 👍

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk denedigimde winston falan denedim daha hafiftir diye sonra parliament denedim en iyisi bu digerlerini içmeye değmez tabi su an içmiyorum bıraktim

0|0
    0|0
    • Winston Light ile başladım light hafif olur diye ben de Parliamente döndüm. Winston berbat kokuyor üstelik.

• :D doğrudur. Ben de en pahalısı diye camel içiyordum skdjdj

0|0
    0|0
  • Parlament içerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dünyayı kurtaran adamın torunları olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Parlement sadecw gava için içiyorlar, sigaradan anlayan adam parlement içmez, ben yıllardır tek sigara içiyorum oda murattı rosso üstüne sigara tanımam.

0|0
    0|0
    • Kanka Murattı Rosso ideal sigaradır Parliamenti aratmaz. Kısa Mavi Lark bile aratmaz. Ama iş mentollü sigaraya gelince Parliament yüz adım önde.

• Mentolü açıp açmamak benim elimde. Çoğu zaman açmıyorum zaten. Daha mantıklı değil mi mentolü patlatmamak? :))

• Tabi orası sana kalmış :)

• valla sende ban öyle geldin şu anda

0|1
    0|0
    • Ben mentollü sigaraya alışkınım. Filtresi sert ve mentolü büyük olan tek sigara Parliament Aqua. Başka çare yok.

• Kro Vol1.(Aqua İçenler)

0|0
    0|0
    • Senin dediğin Aqua Blue. Benim dediğim Aqua. Aradaki farkı incelemeni tavsiye ederim ;)

• Fark Etmez Abicim :D Lafım Sanaydı Zaten ;)

• Benden başka Aqua içen görmedim. Kro sigarası olsa ortalık uruspusu olurdu. Ben de kuroysam dünyada normal insan yok abicim :)

• butun ıcenler bosuna ıcıyor yazık edıyorlar kendılerne

0|0
    0|0
Yükleniyor...