Okulun halk oyunları ekibindeki öğrencileri "zina yapmak"la suçladı. Sizce de bu mudur olay?

Malatya Gazi Lisesi'nde Müdür Yardımcısı bu zat.
Okulun halk oyunları ekibindeki öğrencileri

Güncellemeler:
Aynı fikirde olanlar fazla demekki yobaz bağnaz bir gençlik geliyor, her şeyde seks arayan gören bir nesilden de anca çocuk tecavüzcüleri, kadın katilleri yetişir, yazıklar olsun size. Sapıksınız.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Dincilerin hepsi sapık diye boşuna demiyoruz.

0|1
    0|0
    • Akılları bacak aralarında, her olaya oradan bakıyorlar, sapıklıktan öre cani yaratıklar bunlar

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene halk oyunu oynadım hiç tanımadığım insanlar arasında yaşım 20 oldu orda tanıdığım dostlugu arkadaslıgı hiç bir yerde bulamadım o ortamı hiç bir gün yakalayamadım ! bu güzel kardeşim öğretmen olmuş ama ADAM olamamış kişi kendinden bilir işi derler !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dogru demiş

0|0
    0|0
    • Beyin bacak arasına inince artık öyle oluyor

• e yani uygun değil ama güzel eleştirmemiş yıkıcı olmuş

0|0
    0|0
    • Kadın erkek sadece seks yapar dimi size göre, hiç ortak başka paylaşımları olamaz, ruhunuz kirli sizin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ülkemdeki sağcı ruh hastalarının farklı tezahürlerinden birisidir bu çıkış..

0|1
    0|0
  • Çocuklara sarkan zihniyetle aynı tipteki adamlardan birinin beyanı. Dikkate almamak lazım sapıkları.

0|1
    0|0
    • Ne yazık ki alttan gelen bu aykırı sesle yönetimin yüreğindeki sestir. Bir gün bu sözler ne tepeden dillendirilecektir.

• Aynen öyle maalesef.

• Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • Çok güzelde yapmış müdür yardımcımız. Laiklik adı altında her boku yedirtmiyor işte bunun gibi insanı görüncede öcü görmüş gibi oluyorsunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...