Özgecanın katili ÖLDÜRÜLDÜ, Ne düşünüyorsunuz?

Sanırım devletin sağlamadığı adaleti mahkumlar sağlamaya çalışıyor.

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürdükleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken tutuklu bulundukları Adana Kürkçüler Cezaevi'nde vuruldu. Yaralanan baba ile oğlu ambulans ile Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Ahmet Suphi Altındöken hastanede öldü, babası ise yoğun bakımda. Saldırıyla ilgili Adalet Bakanlığı 2 müfettiş görevlendirdi.

Özgecan Aslan 11 Şubat 2015'te eve gitmek için bindiği minibüsün şoförü Suphi Altındöken tarafından öldürülmüştü.(ahaber)

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• adalet yerini buldu öldüren kişiler serbest bırakılması lazım hediye olarak

1|0
    0|0
    • Onlar neden crzaevindeydi peki? Bende sevindim öldürüldüğüne ama katilleri serbest bırakmak olmaz :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Uzuldugumu soyleyemem, ama eger onlari vuran kişi ve ya kişiler cezasiz kalirsa bu iyi bir durum olmaz. Kanun kanundur. Umarim bunu goz ardi etmezler

0|0
    0|0
  • Ben daha muhalif bir görüşteyim sanırım. Daha çok öldürülmüş bahanesiyle hükümet yancıları tarafından yurt dışına kaçırıldığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çok mutlu oldum

0|0
    0|0
  • Ölmeseydi, vicdan azabıyla yanıp kavrulsaydı da kendi kendinin sonu olsaydı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geberdi kurtuldu ama keşke acı çekseydi

0|0
    0|0
  • Ölmüş

0|0
    0|0
  • Cehennemin dibine girsin. Asıl cezayı orada çekecek.

0|0
    0|0
  • Şimdi öğrendim. Gebersin.

0|0
    0|0
  • Allah en büyük azabı versin cehennemde

0|0
    0|0
  • Devletin sağlayamadığı adaleti mahkumlar sağlamaya çalışıyor.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...